Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Grunnet avbestillinger har vi noen ledige kursplasser i uke 29, for medlemmer i Norsk Retriever Klubb.

Kursene holdes i Hemsedal :)

1 ledig plass tollerjakt

1 ledig plass lydighet

2 ledige plasser agility

Mer info her: Hundeferie i Hemsedal

  • Like 1
Skrevet

Oooh.. I uke 29 har jeg FERIE.. Tenk så morro det hadde vært..! Men så var det pengene da... Jeg har forsåvidt råd, men jeg buuurde jo spare de, sant..? *tenkesådetknaker*

  • Like 1
Skrevet

Oooh.. I uke 29 har jeg FERIE.. Tenk så morro det hadde vært..! Men så var det pengene da... Jeg har forsåvidt råd, men jeg buuurde jo spare de, sant..? *tenkesådetknaker*

Du må jo være med! Men tja, kanskje lurte å tenke over det litt først ja :P

  • Like 1
Skrevet

Lp og ag er nå fullt :)

Oooh.. I uke 29 har jeg FERIE.. Tenk så morro det hadde vært..! Men så var det pengene da... Jeg har forsåvidt råd, men jeg buuurde jo spare de, sant..? *tenkesådetknaker*

Meld deg på tollerjakt med Mana, vær så snill! :lol::D

Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Håper på det. Behandler er iallefall positiv, jeg blir litt negativ merker jeg basert på tidligere erfaring. Men det er positivt at hun ikke halter eller noe sånt og tilsynelatende bygger fin og jevn muskulatur og ifølge behandler er myk og fin med god bevegelsesfrihet i ledd. 
    • Artig med rykk-og-napp-voksing😬 Håper vondt'er er forbigående🤞
    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
    • Det er hundrevis av hunderaser, så det er litt av en jobb å liste alle. I prinsippet er kanskje myndene de mest krevende fordi de er selvstendige, egenrådige og har høyt jaktinstinkt. Men det er også individuelt.
    • Hvilke hunderaser er vanskeligst å ha løse utenom båndtvangen? Sikkert de med mye jakt. Men hvilke?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...