Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Jeg trenger det Hundesport fra i år hvor BIR-vinnerne fra Lillestrøm i fjor presenteres med bilder - er det noen som har det å selge? Jeg vil sette STOR pris på om noen kan hjelpe meg i ei knipe her, jeg er ikke i stand til å finne mitt eget :(

Skrevet

Jeg trenger det Hundesport fra i år hvor BIR-vinnerne fra Lillestrøm i fjor presenteres med bilder - er det noen som har det å selge? Jeg vil sette STOR pris på om noen kan hjelpe meg i ei knipe her, jeg er ikke i stand til å finne mitt eget :(

Jeg tror jeg har mitt liggende, kan dobbeltsjekke naar jeg kommer hjem. Hvis du betaler frakt skal du faa det gratis =)

EDIT: Beklager, mitt er fra 2011 ser jeg nå!

Skrevet

Jeg tror jeg har mitt liggende, kan dobbeltsjekke naar jeg kommer hjem. Hvis du betaler frakt skal du faa det gratis =)

Selvfølgelig betaler jeg frakt, betaler gjerne for bladet også :flowers:

Må ha det, bare må ha det.

Skrevet

Jeg skal sjekke.

SKal du til Drammen søndag kan du få¨mitt, om jeg har det.

Jeg skal dessverre ikke på NKK Drammen i år, jeg har lovet meg bort som ringsekretær på andre utstillinger.

Skrevet

Min erfaring er at det går fortere london-norge enn andre veien, men det er selvsagt ditt valg!

Edit: for en knotete setning, men jeg mente at det pleier å gå relativt kjapt fra uk til norge =)

Skrevet

Da får du PM med adresse, så kan jeg få kontonummer av deg når du vet hva det kostet.

Tusen takk til alle som har tilbudt seg og som hjelper en stakkars sonis!

Skrevet

Vil det ikke være billigere å sende fra Norge, selv om det kanskje tar en dag ekstra?

Nix, det meste er billigere "over fjorden". Og ihvertfall med dagens portotakster... :(

Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Men hvis hun spiser opp maten er det vel bare å enten gi henne mer, eller mer energirik mat? Høyenergifôr for jakthunder er for eksempel et godt alternativ.
    • Maten blir som oftest spist opp med en gang. Jeg har sett at hun spiser både tørr for og vom men hun spiser ikke nok siden hun fortsatt er undervektig. Skal bestille en time hos vetrinæren.
    • Mat fremme hele tiden er generelt en dårlig metode for småspiste hunder. Noen få, små måltider om dagen er bedre.  Antar du har testet med vårfôr og råfôr også.  Jeg ville nå uansett tatt en tur til dyrlegen og utelukket at det er noe galt, og få en profesjonell vurdering på om hunden er undervektig eller bare naturlig tynn.
    • De får mat til forskjellig tidspunkt. Hunden virker helt frisk og rask. Ellers hadde jeg tatt hun med til veterinæren alt. Når jeg gir henne godbiter vil hun alltid ha.  Hun er også lavere enn rasestandarden i mankehøyde og er ellers liten på alle områder.
    • Parasitter er det ikke da hun også lever med andre hunder og de er normalvektige. Ellers hadde de også blitt smitta. Hun får lik mat som de andre. Noen ganger er det mat fremme hele dagen mens andre dager blir det spist opp. Har ikke merka noen forskjell men gjør dette for at det skal være en forandring. Har prøvd flere for. Burde jeg da dra til dyrlegen for å sjekke stoffskifte?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...