Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

hjeeelp!

Semestern skal leveres 6 juni. Jeg har vært en tur hjemom noen dager og skulle tilbake til hybelen i dag, men det er flom så toget går ikke og det er bare kaaanskje man kommer seg avgårde pga lite tilgjengelige busser og taxier og flere veier er stengt. Jeg orker ikke drasse med meg en koffert og hund i regnet, vente på buss så sitte dagen lang på stasjonen å håååpe på at jeg kommer meg avgårde sååååå...

Jeg skulle ha tatt bilder til semesteroppgaven min. Alt er veldig fritt. Kan ta bilder av hva jeg vil.
Noen smarte sjeler her inne som kommer på noe kult jeg kan ta bilder av inne?

Skrevet

Dersom du har parkett på gulvet elelr tre på vegger elelr i tak, er det masse fine mønstre på disse.
Nærbilder av matvarer.
Vann i dusjen/badekaret.
Såpeskum.

Kokende vann
Røyk

  • Like 1
Skrevet

Herregud, alt jeg tenkte når jeg leste det du skrev var..... HALLO EKSTREMVÆR = AWESOME PICS :P

Tenk nå, flommende elver, rasende fossefall, steder under vann, underlige ting som flyter, biler, folk som prøver å komme seg fram på ukonvensjonelt vis, ras - you name it!

Skrevet

men da må det slutte å regne først iom jeg ikke kan sitte tørr i en bil å fotografere
Og ikke har jeg lappen så er stuck i boligområde hvor det ikke flommer:-(

Skrevet

Prøv å legge en regnjakke over hodet og kamera liksom? Det er sånn jeg har fotografert mye ute i regn(jeg har ikke noe valg i forhold til jobb av og til). Prøv ditt beste å ikke få kamerat vått.

Kan du vente til det ikke regner så gjør du det. Regner det lett er det ikke noe stress.

Ellers kan du ta noen kreative selvportretter innendørs. Eller hva med dokumentar fra hjemme hos dere med familien etc..Mulighetene er mange :)

(en venninnde av meg lagde en kort dokumentar/portretering av bestemoren sin og den nye kjærsten. Med fokus på forholdet dem i mellom etc. Du kan jo gjøre noe sånnt med foreldra dine eller et eller annet)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Merker at det lukter litt vondt av trekksela til hunden, typ sopp/mugg aktig nesten. Noen som vet hvordan det kan vaskes eller fjernes? Spyler den jevnlig med vann og henger opp til tørk.
    • Men hvis hun spiser opp maten er det vel bare å enten gi henne mer, eller mer energirik mat? Høyenergifôr for jakthunder er for eksempel et godt alternativ.
    • Maten blir som oftest spist opp med en gang. Jeg har sett at hun spiser både tørr for og vom men hun spiser ikke nok siden hun fortsatt er undervektig. Skal bestille en time hos vetrinæren.
    • Mat fremme hele tiden er generelt en dårlig metode for småspiste hunder. Noen få, små måltider om dagen er bedre.  Antar du har testet med vårfôr og råfôr også.  Jeg ville nå uansett tatt en tur til dyrlegen og utelukket at det er noe galt, og få en profesjonell vurdering på om hunden er undervektig eller bare naturlig tynn.
    • De får mat til forskjellig tidspunkt. Hunden virker helt frisk og rask. Ellers hadde jeg tatt hun med til veterinæren alt. Når jeg gir henne godbiter vil hun alltid ha.  Hun er også lavere enn rasestandarden i mankehøyde og er ellers liten på alle områder.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...