Gå til innhold
Hundesonen.no

Wacom Intous 5 Large Touch


Recommended Posts

Guest vivere
Skrevet

Jeg har et ca 1 mndr gammelt Wacom Intous 5 Large Touch tegnebrett inkl CD med drivere/manual for Win/Mac og med penn/penneholder og ekstra "stifter"som har ligget ubrukt en måneds tid. Dessverre uten orginaleske. Jeg vurderer å kjøpe den litt mindre utgaven som er mer "transportabel". Noen som er interesserte i å overta tegnebrettet som mest passer på en fast plass i heimen eller på kontoret? Evt nybruker må kanskje betale for frakt, men det er ikke sikkert :) Første som melder seg får tilslaget.

Guest vivere
Skrevet
Tuller du? Altså, ja ha, den er mer enn nok verdt frakta altså haha! Pm?

Neida, jeg tuller ikke :)

Jeg har sperret for PM men dette fixer vi :)

Guest vivere
Skrevet
Å fyyyyy! Jeg gråter litt inni meg som gikk glipp av dette. :(

[--]

Jeg hadde dessverre bare ett, godeste Mari :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • En viktig del av å drive med utstilling er jo å lære hundene å slappe av i buret når de ikke er i ringen. Det er ikke bare oppbevaring.  Og har du flere hunder så ville jeg enten hatt med hjelpere eller bare én hund på utstilling om gangen, ihvertfall til de er vante til omgivelsene og slapper av i buret.
    • Tenkte jeg skulle prøve det også men er så redd hunden rømmer ut av gitteret. Opplevde det med hunder før mens jeg gikk i ringen så kom de løpende inn i ringen. Veldig festlig. Ikke i det hele tatt.    Men nå har jeg nye hunder så har ikke turt å prøve på dem men hadde vært så enklere å bære inn enn de tunge gitterbura.
    • Hva som er best kommer jo an på deg, og din hunds behov. Jeg brukte et sammenleggbart tøybur. 
    • Hva slags bur bruker dere på utstilling? Eller tralle? Passer Stroller best? Eller tøybur? Eller metallbur? Har du link? Bilder av alt utstyr? Har prøvd litt forskjellig men usikker på hva som er best?
    • Det er veldig stor forskjell på dem. (På norsk skrives forøvrig rasenavn med liten forbokstav) Collie deles i korthår og langhåret, men det er ikke veldig stor forskjell på dem. Begge er myke raser som er avlet et godt stykke bort fra opprinnelsen som gjeterhunder. De er ganske førerorienterte, men krever mindre enn de mest aktive gjeterhundene. De er likevel smarte og aktive, og krever litt mental aktivisering for å trives. Eurasier er en veldig selvstendig rase, kan ha mye jakt, og er krevende å trene og ha løs.  Begge rasene har mye pels, røyter i perioder når de skifter pels, og må børstes regelmessig. Begge rasene har også hatt en del dårlig avl med mye usikkerhet og dårlig mentalitet, men det er lenge siden jeg var aktiv nå så forhåpentligvis har dette bedret seg. Jeg ville uansett vært veldig nøye med oppdretter, foreldrehunder osv.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...