Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

  • Svar 6.3k
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nå har jeg vært ufin og skummet alt om er skrevet siden sist, men jeg vil så gjerne få dele noen gode nyheter med dere: Jeg sto på eksamen i dag! Og siden jeg har outet meg i en annen tråd, kan j

Jeg hentet kjole i posten i dag jeg

Noomi har HD-A.

Posted Images

Skrevet
Josh Homme :wub:

omg, someone KNOWS JOSH HOMME! Du er kveldens helt! :D

Josh Homme er mitt største idol. Han er aesome. Handsdown. Ginger elvis.

På russekortet mitt for ørten hundre år siden hadde jeg "bosted: rancho de la luna" + linjer fra qotsasang :P

Skrevet
omg, someone KNOWS JOSH HOMME! Du er kveldens helt! :D

Josh Homme er mitt største idol. Han er aesome. Handsdown. Ginger elvis.

Ai løv him. Han kan musikk :heart:

Skrevet

Ingen konserter dessverre :( Desert sessions er vel det fra ham jeg har hørt minst på, liker QOTSA, Kyuss, Eagles of Death Metal og Them Crooked Vultures :D Og nå har jo QOTSA lansert ny sang!! YAY :happy1:

Skrevet

Vi krysser fingrene for konsert i år da! :D Har reist litt rundt og stalka de på konsert oppigjennom årene, nå begynner det å bli grådig lenge siden sist :( Savner Eagles of Death Metal også! De var jo i Tromsø tilogmed, det var rått :D

EDIT: Og sånn apropo, første gangen jeg registrerte meg her kalte jeg meg Wretch. You recognize? :P

Skrevet

Vært våken snart en time allerede. Trøtt! Skal prøve å tvinge nedpå en skyr før jeg går, for å ha noe i magen. Men eg kan egentlig ikke fordra skyr ... kanskje ta 4 korn i stedet med melk, kanskje. Ja. Tror det.

Skrevet

Fucked up mind! Det er ikke noe kult å ikke ville sove på sitt eget soverom pga minner gitt. (neida, ingen fysiske vonde minner, heller bare.. ting)

Skrevet

En natt igjen. :ahappy: Så har jeg en UKE fri. :D Håper alle har kost seg med sine to dager fri i helga. :P

Mye rare folk ute i natt. Og konklusjonen min er at enten gjør alkohol folk ekstremt mye dummere enn normalt, eller så er det mye dumme mennesker ute i helgene, slik at det ikke skal så mye til før de mister resten av vettet sitt.... Og helt normalt å stå og sove i et portrom og pisse på seg selv når man har passert 30 liksom. :rolleyes:

  • Like 1
Skrevet

...måtte stå og skrape is på ruta kl 6 i dag, det var lite kult, nå er jeg på jobb, sitter med varmeovnen på og skal egentlig ikke gjøre noenting på jobben i dag :P Etterpå derimot.. Rakk heldigvis å bade Only i går, hun gikk fra grå hvete til gyllen hvete :lol:

Skrevet
Det slår meg at om man hadde byttet ut "båtlivet" med "campinglivet", så hadde en litt sofistikert måte å tilbringe helga på brått blitt forvandlet til noe man anså som litt harry - selv om man strengt tatt gjør akkurat det samme :lol:.

:lol: Det er mye rart på sjøen også. Er liksom to karaktristikker, enten båtfolk eller folk i båt :lol:
Skrevet

Litt støl i dag gitt. Satser på at dagens økt med maling og tapetsering løsner det opp litt da...

Men aller først skal jeg pakke støvsuger og grinder i bilen, kjøre på Lade og gå meg tur med snuppene i finværet :D

Skrevet

... er jeg i live igjen ;) Gårsdagen begynte før klokka 05.00 og sluttet ikke før etter midnatt. Når det i tillegg er noen timers bilkjøring, shopping og hundeutstilling inkludert blir man sliten i hode og kropp ;)

Gamlefar fikk seg en fin rosett i går, jeg fikk ei flaske vin ;)

Nå skal jeg rydde litt og finne frem treningsklær :)

540142_362893550497549_1414876966_n.jpg

  • Like 2
Skrevet
:lol: Det er mye rart på sjøen også. Er liksom to karaktristikker, enten båtfolk eller folk i båt :lol:

:lol:

Nei, gre gjennom litt pels, dra ut litt underull - og så er det ut på tur.

Skrevet

Morgenturen ble bare på 40 minutter :( For en gangs skyld fristet det ikke å gå i skogen. Bare glatt og glatt og det syns kroppen er unødvendig rclady.gif

Skrevet
Ja, likte du dem, eller? :P:lol:

Ja, de var supersøte :D

Daten i går var superkoselig! Vi var ute på restaurant å spise veldig god mat, før vi bare gikk litt rundt og pratet :ahappy:

Dagen i dag skal brukes på å slappe av, gå en tur med noen venninner og spise vårruller :D

  • Like 1
Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Det er vel de fleste enige om at vi ikke gjør. Sikkert noen influensere som får betalt for å mene at det gjør vi. Det latterlige er jo at de hevder å ikke teste på dyr, så jeg lurer litt på denne...
    • Er dette noe vi trenger til hundene våre? https://www.tv2.no/nyheter/holdt-pa-a-falle-av-stolen/19203815/
    • Hei ambull-entusiaster, håper jeg kan få reklamere litt for dette treffet selv om det ikke er i Norge. Har du amerikansk bulldog og vil treffe flere med samme rase? Her er det en mulighet! Amerikansk bulldog club Sverige arrangerer sitt årlige klubbmesterskap, og inviterer også ikke-medlemmer og andre raser (disse blir selvfølgelig ikke klubbmestere). Vi har få påmeldinger enn så lenge og fristen er allerede til helgen.  Det hadde vært gøy om det var flere med ambulls i Norge som vil møtes for å nerde litt om rasen vi er så glade i.  https://www.facebook.com/events/1953185318641678/
    • Manmat racing belt hos Troll. de er litt store men veldig bra. De syr selv også i Tsjekkia , har ikke fabrikk i Kina som Nonstop. Så støtter man et    lite europeisk firma
    • Har prøvd:  Non-Stop Løype - sikkerhetslåsen åpnet seg i tide og utide, og festene til frontstykket åpnet seg hele tiden Non-Stop Trekking - sitter for høyt, jeg får vondt i korsryggen Non-Stop CaniX 2.0 - frontstykket ble ødelagt etter kort tid Jeg har dessverre bare dårlige erfaringer med Non-Stop og leter i grunn etter et belte som IKKE er derifra, men ser at veldig mange har samme, usikre kobling eller så sitter de likt som Trekking-beltet.  Har sett på Canix Pro, men jeg vet ikke om jeg stoler helt på nonstop.  Medium stor hund (17kg), sterk som en okse. Bruker magebeltet for det meste på vanlige skogsturer eller til sykling,  ikke løping, Ønsker ikke belte med denne type kobling. Aller helst så skal koblingen være FAST, så man ikke kan bytte ut frontstykket..
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...