Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Mamma skal flytte nærmere sivilisasjonen og skal da selge sitt landlige hus i eidsberg.

Adr: Grøterudveien 55 Eidsberg
Enebolig m/3 sov 5,5 mål tomt, ”midt i skogen” Uthus m/to små bokser Ypperlig for hundehold eller husdyr!
Huset er nymalt nå i fjor sommer.
Legges ut offentlig nå snart, men nå får jo dere en gylden sjanse til å dra å se det før
1001_43729647351_8033_n.jpg
1001_43729652351_8190_n.jpg
263016_10150227359567352_1561885_n.jpg
"Farmen" om vinteren
182629_498184632351_7336454_n.jpg
ved fra egen skog
68089_440568047351_1732526_n.jpg
Interessert? Ta kontakt: Anette Nordskogen Mob 90 95 07 15
Eller send meg en PM
  • Like 4
Skrevet

Det er også en liten eng der, som dere ser litt av på bildet av veden, blir den klippet helt ned kan man jo ha en liten AG bane, mamma gjerdet den inn en gang og passet hester

  • Like 1
Skrevet

her er mailen til mamma: [email protected]

og hvis dere vil ha kontakt med henne via Facebook så søk henne opp: Anette Nordskogen

Da får dere akkurat de svarene dere trenger, har ikke vært der på en stund, men jeg vet at stue og kjøkken er pusset opp. hun driver å shiner opp badet, det eneste som trengs å gjøres er å bytte vinduer, men ikke med en gang siden de er ny malte i fjor sommer, som faktisk samboern min gjorde

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • En viktig del av å drive med utstilling er jo å lære hundene å slappe av i buret når de ikke er i ringen. Det er ikke bare oppbevaring.  Og har du flere hunder så ville jeg enten hatt med hjelpere eller bare én hund på utstilling om gangen, ihvertfall til de er vante til omgivelsene og slapper av i buret.
    • Tenkte jeg skulle prøve det også men er så redd hunden rømmer ut av gitteret. Opplevde det med hunder før mens jeg gikk i ringen så kom de løpende inn i ringen. Veldig festlig. Ikke i det hele tatt.    Men nå har jeg nye hunder så har ikke turt å prøve på dem men hadde vært så enklere å bære inn enn de tunge gitterbura.
    • Hva som er best kommer jo an på deg, og din hunds behov. Jeg brukte et sammenleggbart tøybur. 
    • Hva slags bur bruker dere på utstilling? Eller tralle? Passer Stroller best? Eller tøybur? Eller metallbur? Har du link? Bilder av alt utstyr? Har prøvd litt forskjellig men usikker på hva som er best?
    • Det er veldig stor forskjell på dem. (På norsk skrives forøvrig rasenavn med liten forbokstav) Collie deles i korthår og langhåret, men det er ikke veldig stor forskjell på dem. Begge er myke raser som er avlet et godt stykke bort fra opprinnelsen som gjeterhunder. De er ganske førerorienterte, men krever mindre enn de mest aktive gjeterhundene. De er likevel smarte og aktive, og krever litt mental aktivisering for å trives. Eurasier er en veldig selvstendig rase, kan ha mye jakt, og er krevende å trene og ha løs.  Begge rasene har mye pels, røyter i perioder når de skifter pels, og må børstes regelmessig. Begge rasene har også hatt en del dårlig avl med mye usikkerhet og dårlig mentalitet, men det er lenge siden jeg var aktiv nå så forhåpentligvis har dette bedret seg. Jeg ville uansett vært veldig nøye med oppdretter, foreldrehunder osv.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...