Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

NÅ 3.februar 2013 på Moelv debuterer jeg og Caro i agility!! :D Gruver meg og gleder meg, han kan det han skal kunne, jeg er fortsatt litt for treig og litt dårlig til å føre, men det kommer seg, vi er med for morro skyld så det får gå som det går ^^

Andre som skal til Moelv stevnet?? :)

  • Like 2
Skrevet

Jeg skal til Moelv:-) gleder meg! Ikke noe å grue seg for med debuten, det skjer så mye rart i både klasse 1,2 og tre, så terskelen for å starte burde ikke være så høy! Ag er en underholdende sport altså, siste månedene av året har jeg sett to voksne hunder som har gjort bommelommert midt i banen, og værre en det kan det ikke gå:-) så kos dere masse og lykke til:-)

Skrevet

okeeei satser på minimalt med bomelomme uhel...:P

Hehe dere som skal dit får se etter en svart og hvit skygge som spretter rundt, og den som er i andre enden og ser en smule fortvila og forvirra ut er meg :P Evt samboer...men han ser bare "care" ut :sweat:

  • 3 weeks later...
Skrevet

vi er pakket og klar her i trondheim for å ta turen nedover =) Kommer til å være i hallen hele dagen, så skal se om jeg ser dere! Spennende med første stevnet. Masse lykke til!

Skrevet
vi er pakket og klar her i trondheim for å ta turen nedover =) Kommer til å være i hallen hele dagen, så skal se om jeg ser dere! Spennende med første stevnet. Masse lykke til!

Så gøy! Hehe ja, ser du en BC som river alle hinder i en storm fart er det oss ;)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Hvis det ikke er trygt for dem å være i bilen så er det bedre å la dem være hjemme. Du får grinder til bilvindu og lås til bagasjeromsluker som gjør at du kan ha dem åpne uten at folk får tilgang.
    • Redd noen da stjeler dem om jeg setter opp mere vindu enn 5 cm.
    • Trenger du å ha med hund til legen? Jeg ville jo heller latt den være hjemme. Men så lenge det ikke er direkte sollys på bilen går det helt fint. Om det er direkte sollys ville jeg prøvd å finne skygge eller satt opp vinduer litt og evt. bagasjerom med luftlåsing.
    • Skal til legen men det er 10 grader på det varmeste her. Tror du det går bra da?
    • Forumet har dalt i takt med Facebook, og veldig lite nyrekruttering. I tillegg litt uenighet om hva som er greit og ikke på forumet, og noen som mistrivdes og meldte seg ut. I tillegg har de "gamle" brukerene blitt eldre, opptatt av andre ting, eller bare ikke føler behov for nettsamfunnet lengre. For yngre som leter er det lettere å finne grupper på Facebook.  Jeg vet en håndfull titter innom nå og da, men det er jo litt slik at aktivitet skaper aktivitet, så når få poster blir det også mindre respons. Det har vært diskutert å legge ned forumet, men det blir en stund til ihvertfall.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...