Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet
Hvor stort vil du ha det, Ingvild? Jeg har et bra Europris, men mitt er også litt skeivt (ulempen ved sånne billigbur). Kan godt selge det, jeg bruker det ikke. Det er helt og bare brukt som sovebur om natta :) Passer en voksen engelsk setter. Husker ikke om det er like stort som metallburet, men det er ganske stort. Ca en meter langt.

Jeg vil ikke ha det alt for stort, heller. :P Siden jeg skal dra det med meg rundt på tog og buss og bare bruke for å putte ham et sted på treninger og stevner/utstillinger. Hvor mye selger du det evt for?

Skrevet
De hadde ikke større på Price Club enn akkurat det du har Anette..Har du sjekka Waggytail?

nop,de har maks large inne som er 80 cm ish.

Skrevet

Beskjed fra Waggytail :

De har det største canvasburet. Rimeligste de kan gå er 1200 kr på det.Grunnen til at det ikke ligger på hjemmesiden er pga at de holder på med ny hjemmeside og får ikke oppdatert den gamle.Det største canvasburet xxxl er 102x69x69.. Hvis du var intressert kunne du bare sende henne en mail :D

  • Like 1
Skrevet
Beskjed fra Waggytail :

De har det største canvasburet. Rimeligste de kan gå er 1200 kr på det.Grunnen til at det ikke ligger på hjemmesiden er pga at de holder på med ny hjemmeside og får ikke oppdatert den gamle.Det største canvasburet xxxl er 102x69x69.. Hvis du var intressert kunne du bare sende henne en mail :D

T humret og sa da er det jo her før natta også :P

Skrevet
Det er ikke verdt så mye, et par hundre kanskje? Jeg kan ta det fram i morgen og måle det :) Men jeg aner ikke hvor mye sånt blir i porto, men kan jo prøve å finne det ut (jeg bor ikke i Follo nå). Bærevesken er hel og ubrukt :)

Åja sant det, du har jo flyttet. Nei, da spørs det om det ikke baller på seg såpass med portoen at jeg heller kjøper et bur ved en passende anledning selv. Liker egentlig å se, løfte litt på og ta litt på ting før jeg kjøper dem, haha!

  • 4 weeks later...
Skrevet

Jeg har et tøybur fra Ricoh i bb-størrelse til salgs for 1 000,-. Det er 1,20 langt, og bredt og høyt ;) Husker ikke målene her og nå. Kosta godt over 1 000,- å kjøpe inn. ....og Nurk vil ikke være i det... så det er aldri brukt.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er slett ikke alle som får katter og hunder til å gå sammen. Hva slags hunder har du, og hvor gamle er de? Vi måtte omplassere våre katter, da de og hunden aldri kom overens. Det beste er nok om de kan se hverandre, men ikke komme fysisk bort til hverandre. En kompostgrind er ikke mye til hjelp mot ivrige hunder hvis de er større enn en chihuahua.  Jeg har ikke noe erfaring med dette etter det første forsøket for 20 år siden, så jeg har dessverre ingen gode råd, utover å overhodet ikke la de være løse sammen.
    • Jeg har tatt kompostgrind på døra men hundene bare bryter den opp så det går ikke.
    • Jeg har hunder fra før av og har skaffet meg kattunger. Jeg har hatt kattungene på eget rom. Bytta tepper sånn at de skulle lukte hverandre. Latt hundene være i bånd. Dette funka bra i 2 måneder. Nå på den 3.måneden så har alt snudd. Hundene blir ville når kattungene kommer ut. De bjeffer. Jeg tør ikke å la de gå løs. De gjorde dette først og da var de rolige. Men nå hopper de og bjeffer og er mye mere på. Hva bør jeg gjøre nå? Jeg har gått gradvis frem men kattungene er redde og det er ikke greit.  Er det lurt å ta inn kattungene på ett eget rom ennå? Eller å slippe de løs sammen med løse hunder? Redd hundene blir mere ivrig når de har på bånd på. Og at forventningene da blir skyhøye hver gang de kommer ut. Hvis de var ute og løse sammen hele tiden hadde dem da synes det er mere kjedelig? Vil at de skal godta dem.  Jeg har sikkert gjort noe galt siden folk får jo hunder og katter til å gå sammen når de tar det gradvis. Det har jeg gjort også. Hva bør jeg gjøre nå?
    • Alder opp til 12 uker: Den viktigste sosialiseringsperioden, når valpene ennå ikke har utviklet noen uttalt frykt.
    • Det viktigste rådet når du skal velge mellom disse skolene, er å legge merke til hvor intensivt timeplanen er og de metodiske nyansene i oppførselskontrollen.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...