Gå til innhold
Hundesonen.no

Furry Paws - hundeoppdrett- og treningsspill


Recommended Posts

  • Svar 4.8k
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ja, eller du kan evnt. få mamman din hekta på spillet...Herrefred, moren min tar helt av, ringer meg stadig vekk, her om dagen kom hun for sent på jobb. Fått et kull, jo!

Skal jeg lage en sonenguild der?

Vi er sjette største guilden der nå.

Posted Images

Skrevet

Har ikke fått noen vandrer? Kanskje den er utslitt? :icon_confused:

Tydeligvis. Den settes bare tilbake til "none" på salgsgreia her. Han står til 1.000.000 nå. Kjøp han, så sender jeg pengene tilbake til deg etterpå bare. :P

Skrevet

Tydeligvis. Den settes bare tilbake til "none" på salgsgreia her. Han står til 1.000.000 nå. Kjøp han, så sender jeg pengene tilbake til deg etterpå bare. :P

Ja altså, jeg har ikke kommet opp på det beløpet på sparekontoen. Så den får vandre videre :P

Har hørt noe mer fra tidligere eier da? :P

Skrevet

Tydeligvis. Den settes bare tilbake til "none" på salgsgreia her. Han står til 1.000.000 nå. Kjøp han, så sender jeg pengene tilbake til deg etterpå bare. :P

velger du transfer og ID nr og 0 i pris?

Skrevet

Japp. Og da går den enten tilbake til public sale, eller "none". :icon_confused:

Japp. Og da går den enten tilbake til public sale, eller "none". :icon_confused:

Rart!!

Skrevet

Congratulations! Zaphira by Zeva 15HH/9Hh won Best of Sport! You are officially the best Rally-O trainer on Furry Paws! You have received $1,000 in prize money for this accomplishment.

Congratulations! NCSh ChRO MYV Zaphira by Zeva 15HH/9Hh won Best of Breed! You are officially the best Belgian Sheepdog trainer on Furry Paws! You have received $250 in prize money for this accomplishment.

Congratulations! WCT ExSc MYV Only Fawn 12HH/11Hh/1hh * won Best of Breed! You are officially the best Belgian Tervuren trainer on Furry Paws! You have received $250 in prize money for this accomplishment.

Skrevet

Vurderer å gi bort kontoen/pengene/hundene på min FP konto. Det er akkurat 17,034,425 småpeng i banken og hele schæfer-prosjektet mitt :Phttp://www.furry-paws.com/kennel/index/1095970

Er det noe folk er interessert i, å ha noen av hundene og? Tenk så mye tid jeg har brukt på det der, trist å bare hive det bort egentlig :lol:

Lås hele kontoen din. Så kan du spille videre om du frister. :)

Skrevet

Congratulations! Zaphira by Zeva 15HH/9Hh won Best of Sport! You are officially the best Rally-O trainer on Furry Paws! You have received $1,000 in prize money for this accomplishment.

Congratulations! CCSh ChRO MYV Zaphira by Zeva 15HH/9Hh won Best of Breed! You are officially the best Belgian Sheepdog trainer on Furry Paws! You have received $250 in prize money for this accomplishment.

Congratulations! Carina of Franck 22HH/2Hh won Best of Sport! You are officially the best Schutzhund trainer on Furry Paws! You have received $1,000 in prize money for this accomplishment.

Congratulations! WCT ExSc MYV Only Fawn 12HH/11Hh/1hh * won Best of Breed! You are officially the best Belgian Tervuren trainer on Furry Paws! You have received $250 in prize money for this accomplishment.

:ahappy:

Skrevet

Ja trodde det var helt glemt nå jeg :lol: nå har hun satt alle hunder på private sale, så dere som ikke er svartelistet av henne enda får kjøpe noen av henne som vi kan rullere!

Jeg kjeder meg så jeg har kjøpt meg noen hunder av andre raser... ikke bra! Holder dem låst enn så lenge da :P bortsett fra en afghaner som jeg har låst opp. Må ikke kjøpe flere nå!

Skrevet

Det var en ny salgspost, med masse kjefting fordi hun hadde solgt til Lola som solgte videre til xyz (alle navngitt) men nå hadde Ganzie hunden, og hun ville heldigvis virkelig ha hunden. Vi andre var noen drittsekker, fordi det sto jo i annonsen hennes at kjøper ikke kunne selge hunden videre osv osv. Og tenkt at jeg hadde bytta navn på bikkja, det var bare hhelt gruuuuuuuuuuuuuuusomt :lol:

Det var etpar stk som skrev at slikt kunne hun ikke bestemme, samt at det å navngi andre medlemmer brøt mot reglene for FP, og kunne føre til at HUN ble utestengt :P

  • Like 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Det er mange som har hund og katt sammen, men det kommer helt an på individene, rasene og tilvenningen. Det høres ut som du har kommet litt skjevt ut allerede, og som sagt tror jeg det kan bli krevende. Når du ikke har kompetansen selv til jeg anbefale å få hjelp (direkte, annet enn tilfeldige på nett) fra noen som kan komme og hjelpe deg der du er.
    • Er det noen som faktisk har fått til å få katter og hunder sammen?  Er bare redd det blir ett vanskelig prosjekt. Og hvor lenge bør man holde på å prøve å få det til?
    • Jeg ser at det står haket av som jakthunder på NKK rasevelger.    Er det da retriever og spaniel som har minst mulig jaktinstinkt da?   Skal prøve å få hundene til å slappe av når de ser pusene.
    • De er også varslere så jeg bjeffer dessverre lett.
    • Jaktinstinkt er litt ulikt hos ulike raser. Gjeterhunder, og jakthunder som er avlet for å "drive" vilt og jage på egenhånd har høyest jaktinstinkt og har lettere for å jage dyr. Jakthunder som er avlet for å samarbeide tettere med fører, som for eksempel retrieverene og spanieler som er avlet for å apportere vilt, har jaktinstinkt, men er også ofte lettere å kontrollere rundt dyr. Selskapshunder, vokterhunder og ulike andre raser har jevnt over mindre jaktinstinkt. Men opprinnelig har alle hunder noe jaktinstinkt, og det vil variere med individ også. Jeg tenker at du kan ha fordel av å kontakte en hundetrener som kan komme å se hundene og hjelpe deg med et opplegg for tilvenning så hundene kan lære seg å slappe av rundt kattene. Å bare la de stå og bjeffe og bråke vil gjøre det verre. Du må jobbe aktivt med at hundene skal slappe av når de ser kattene. Ideelt sett på god avstand først, og nærmere når de takler det bedre. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...