Gå til innhold
Hundesonen.no

Action og Minion på lekedate


Taz
 Share

Recommended Posts

Før jul var Minion og Action på lekedate sammen. :)
Bildene er som så, da kameraet lurte meg og viste alle bildene mørkere enn de var, så omtrent alle ble overeksponert. :(
I tillegg satt jeg med 70-200 linse og hunder som ikke ville løpe langt nok bort. :P

Men noen bilder må man jo dele uansett. :)

IMG_8072_Minion_2_zpse4bb8141.jpg

IMG_7748_Action_zpsb75748bb.jpg

Hun er for nærme kamera. :P
IMG_7601_Action_zps967864a8.jpg

Action koser seg ^^

IMG_7596_Action_zpsb3921b7c.jpg

IMG_7597_Action_zpsdc854e03.jpg

Minion syns det var tryggest å holde seg bak Action

IMG_7369_Minion_zps6fbf848c.jpg

Men de løp da litt sammen
IMG_7337_Minion_zps27b302b8.jpg

IMG_7473_Minion_zpse93d2a62.jpg

To be continued..

  • Like 5
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Flotte bilder! Skjønner ikke hva du snakker om at de liksom ikke skulle være noe tess :P Nydelige hunder! Det ser ut som de koser seg bra sammen. :)

Det tok en stund før jeg skjønte at du mente bildene. :lol: Jeg trodde du mente hundene. :P

Du mente bildene, ikke sant? :P

De koste seg sammen, men Minion vekslet mellom å syns Action var gøy og litt skummel. :P

IMG_7634_Minion_2_zps1b51aaf9.jpg

Fortell meg.. Er det en Malle eller en ulv? :lol:

Hun skulle ha tak i akkurat den pinnen. :P

IMG_7432_Action_zps4ae5cd30.jpg

Fantastisk bilder. The hunter and the hunted :)

Minion fikk litt småangst når Action løp etter henne. :lol:

Takk. :ahappy:

Så fine bilder :D

Action er klar for ny tur når som helst :ahappy:

Takk, har flere løpebilder av Action hvis du vil ha eller se. :ahappy:

Vi er også med på tur når som helst. :ahappy: Minion blir sikkert varmere i trøya også hvis hun omgår Action litt mer. :P

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Skjønner jeg godt, ser ut som om det er like før det bikker over fra lek til jakt hos mallen. Dobere leker på samme måte, "byttet" løper etterhvert for livet. *ler*

Angsten til Minion var mest over at Action var jo like rask som henne. :P Hun er vandt til å løpe med Kiwi og være raskest.

Action var flink, og løp henne ned bare 1 gang som jeg kan huske. :P

Men jeg skjønner hva du mener, Minion stoppet opp noen ganger når hun syns det ble litt mye, og foretrakk å løpe etter Action. :P

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det ser jo ut som at det virker å bruke strup, men jeg ønsker ikke å bruke det på hundene mine uansett. Mykere metoder tar nok lengre tid, og krever sikkert mer av meg som hundefører, men jeg ønsker heller å legge inn den innsatsen enn å påføre smerte på hundene mine. Hva forskning sier er ikke så relevant for meg, når jeg ser at jeg klarer å oppnå det jeg ønsker uten å bruke brutale metoder så gjør jeg selvsagt det.  Ingen av mine hunder er enkle typer, så når det går an å få de til å fungere godt uten bruk av vold så tenker jeg det skal være mulig for de fleste. 
    • Det er veldig lenge siden jeg har brukt noe slik(da jeg gikk på folkehøyskole for 20+ år siden). Men jeg husker at man skulle skylle før man satte inn i maskinen. Jeg fant også dette, om det er til noe hjelp; Oppvaskmaskin til industri: Slik får du best resultat - Machine Products Storkjøkken AS
    • Er det noen som har kompetanse når det gjelder forvask av spisebestikk og servise før man setter det inn i maskin med kort vaskesyklus (steamer). Skal man vaske med håndoppvaskmiddel først, eller bare bruke rent vann? Finner ingen spesifikk beskrivelse hos mattilsynet. Har bare hørt at det kan ødelegge maskinen. Hvis noen har en link å vise til, helst fra produsent (Miele, Hobart el.lign.) hadde det vært fint.  
    • Huken multisele eller Troll nomesele. 
    • Avstand? Om hun kjefter, ta henne bort fra ham. Eller ham bort fra henne.  Dette er en prosess som tar mye tid, så jeg tenker at det kan være hun har større behov for rom og avstand en god stund til. Å ta igjen et par år med sosialisering som skulle skjedd fra valpestadiet vil ta lang tid og mye tålmodighet tror jeg.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...