Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Starter dagen med yoghurt, hadde ingen rene teskjeer, det smakte ikke like godt med spiseskje!

2012-12-01%2009.16.39.jpg

På vei til agilitystevne, Aïda skal måles. Kjører på feil side!

2012-12-01%2010.40.21.jpg

Fremme på stevneplassen, skulle ønske vi kunne startet!

2012-12-01%2012.05.14.jpg

Går en liten tur mens vi venter på måling. Det er et vakkert område med masse hester, alpakkaer, emuer o.l.

2012-12-01%2013.15.51.jpg

Ser en hel gjeng med "Red Kites" jakte på jordene og blir superfascinert, og får ikke tatt bilde av dem med mobilen. Så stjal dette bildet fra google :P De er beslektet med ørn!

Red-Kite_7977.jpg

Aïda er ferdigmålt (medium) og vi ser på mer agility før vi vender snuten hjemover

2012-12-01%2013.27.11.jpg

På vei hjem, prøver å finne noe spennende å ta bilde av. I køen ser jeg Bacon Lane!

2012-12-01%2014.32.11.jpg

Så tenker jeg at dere heller vil se litt engelsk arkitektur!

2012-12-01%2014.34.07.jpg

På tur i parken. Ingen i sikte, så jeg drister meg til å slippe Aïda et par minutter, og hun elsker det! (siste dagene av løpetidne)

2012-12-01%2015.53.06.jpg

Yndlingstreet mitt i parken, gigantisk eik med morsom fasong

2012-12-01%2015.53.38.jpg

Supernachos til middag!

2012-12-01%2016.50.33.jpg

Ser på Paranorman, dritkul film, anbefales!

2012-12-01%2017.42.13.jpg

Lørdagsgodt, var på tilbud tilogmed, for £2 :D

2012-12-01%2019.31.41.jpg

Trener litt avstandskommandering med Aïda

2012-12-01%2019.54.51.jpg

Det var dagen vår =)

  • Like 6
Skrevet

Starter dagen med yoghurt, hadde ingen rene teskjeer, det smakte ikke like godt med spiseskje!

2012-12-01%2009.16.39.jpg

Åååå, jeg er så glad jeg ikke er den eneste i verden som synes ting smaker feil med feil skje :lol: Yoghurt med spiseskje burde vært forbudt :lol:

Så ut som en kul dag det der da :D Lekker hund!

Skrevet

Vilken perfekt park!

Ja den er grei den, ikke av de største, men rett i nærheten!

Åååå, jeg er så glad jeg ikke er den eneste i verden som synes ting smaker feil med feil skje :lol: Yoghurt med spiseskje burde vært forbudt :lol:

Så ut som en kul dag det der da :D Lekker hund!

Ja, man MÅ spise sånne ting med teskje! Hehe.

Helt enig i at hun er lekker :angel:

Skrevet

Åhh... ikke vis meg nachos når jeg sitter her og er sulten, da! :w00t: Laster ned filmen nå... syntes Brave var så morsom så jeg må prøve en animasjonsfilm til!

Skrevet

Åhh... ikke vis meg nachos når jeg sitter her og er sulten, da! :w00t: Laster ned filmen nå... syntes Brave var så morsom så jeg må prøve en animasjonsfilm til!

Og jeg skal spise rester idag :angel: Hihi.

Skrevet

Ååååh, da jeg så Haagen Dazs'en din kom jeg på at jeg kjøpte en Ben&Jerry's i går som jeg ikke har rørt! :frantics:

Så ut som en fin dag :)

Skrevet

Ååååh, da jeg så Haagen Dazs'en din kom jeg på at jeg kjøpte en Ben&Jerry's i går som jeg ikke har rørt! :frantics:

Så ut som en fin dag :)

Is er det beste som fins :icecream:

  • Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Min golden (jakt) røyter bare to ganger i året, men de vanlige goldene jeg vokste opp med røyta helt sykt mye😅 Ellers er de veldig fine hunder, så lenge de får brukt hodet nok. 
    • Jeg har min med på trening i all slags vær, og da kan det fort bli timer i bilen. Men ved å parkere i skyggen (hvis mulig), silvershade duk og alle vinduer åpne pluss glippe på bagasjerommet (med krok) så er det alltid behagelig i bilen, selv i 30 varmegrader. 
    • Det kan være mange grunner til at en hund ikke fungerer i hundemøter. Mye av grunnlaget legges i valpekassa, hvordan mor og søsken interagerer, og sosialisering med andre hunder i valpe- og unghundtiden. I tillegg kommer rasetypisk adferd og arvelighet. Avhengig av adferden til mor og hva slags sosialisering hunden har fått i ung alder så har hunden lært seg hvordan den skal eller kan oppføre seg rundt andre. Eller ikke lært det, forsåvidt. Det er aldri for sent å trene på sosialisering, men er viktig å lese språket til alle de involverte hundene og gå inn og avbryte adferd som ikke er greit. Hvis andre hunder sier fra og setter grenser uten at hun respekterer det er det ditt ansvar som eier å fjerne henne fra situasjonen. Om hun får fortsette lærer hun jo bare at det er greit å holde på slik.
    • Kan en hund ha null sosiale ferdigheter med andre hunder? Hun har konflikter med alle hunder hun møter. Akkurat som hun ikke skjønner at hun er for mye og ikke tar til seg til at andre hunder sier i fra til henne? Hun tar jo ikke hintet.
    • Det er nok ikke pga navnene du ikke har fått svar🙂I mange år nå har det vært fryktelig liten aktivitet på forumet her. Syntes alle navnene var fine jeg likte Lilly best. Masse lykke til med valp!!
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...