Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Har ikke prøvt det men de som jeg har snakket med er meget godt fornøyd. Har et tett sammerbeid med ei som driver butikk som tar de inn og hun også var visst godt fornøyd med de. :)

Skrevet

Virker solid og bra, nettopp fått inn et dobbelt-bur. Har ikke prøvd det selv da.

(Men kjøp det ferdig oppsatt om mulig, hilsen kollegaen min som fikk æren av å gjøre det :P )

Skrevet

Jeg har ett og har ikke noe å utsette på det :)

Hvor mye kostet det? Hvordan er dørene? Lager de lyd? Hvordan er låsemekanismen? Slipper buret noe særlig pels og skitt ut i bilen? Er det mulighet for å henge opp vannskål der?

Skrevet

Hvor mye kostet det? Hvordan er dørene? Lager de lyd? Hvordan er låsemekanismen? Slipper buret noe særlig pels og skitt ut i bilen? Er det mulighet for å henge opp vannskål der?

Jeg har ett med skrå side for å få plass i bilen og som kun tar halve bagasjerommet i vår Mazda 6 :) da hopper han rett ut og inn av buret uten å være i kontakt med bilen :) er dør i begge kortendene..

Låsemekanismen er et håndtak man skyver frem og tilbake.

Der er en plastplate i bunnen med kant på så det er ikke så mye som hopper ut i bilen liksom..

Og vannskål kan henges opp ja :)

Det klirret litt før jeg la strrkksnora som holder fast buret oppå, nå er der stort sett stille med midre jeg kjører på humpete fjellveier :P

Skrevet

Dette er prisene jeg har funnet på burene som er billigst:

S/M (63X44X52cm) kr. 2272,-

L (77,5X50X65cm) kr. 2570,-

XL (92,5X57,5X65,5cm) kr. 2971,-

XL- Dobbel (92X92X68cm) kr. 3496,-

S/M Etasjebur(Dobbel på høyden)(82X65X66cm) kr. 3469,-

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Har en ikke røykefri hund som jeg sliter med å nappe ørene på. Har sett at det er en slags saks man kan nappe det lettere på. Eller finnes det noe annet enn fingrene? Hunden jeg har stritter sånn i mot og jeg sliter virkelig siden hun er ekstremt hårsår. Jeg får ikke tak i pelsen der fordi hun vrir seg unna med kroppen og med hodet og alt. Og jeg kan ikke dra til dyrlegen hver eneste gang heller.
    • Det kommer jo an på om du ønsker å åpne og lukke port hver gang du skal kjøre inn og ut. Jeg ville nok hatt bil og kjøring utenfor gjerdet, for å unngå fare for påkjørsel av hunder.
    • Er det lurest å ha gjerde der man parkerer bilen også? Da må man ha port. Eller lurest å kun ha gjerde der man ikke kjører bil?
    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...