Gå til innhold
Hundesonen.no

Settervimsen og tervtøtta


Guest Christine
 Share

Recommended Posts

Guest Christine

Lager en felles tråd for begge jeg, så slipper jeg å spamme sonen med mange bilder :)

Milo begynner å bli en eldre herremann på 10 1/2 år.
Vegas er blitt 5, og har våknet mye når det gjelder trening. Helt supert å trene nå, når ting har begynt å falle på plass :)

599679_413392468699761_1679437488_n.jpg

Følger med ja, hihi.
252649_413392628699745_1843173954_n.jpg

DSC_3896.jpg

DSC_4095.jpg

IMG_20120909_220441.jpg

IMG_20121007_193953.jpg

IMG_20120926_195022.jpg

Gamlegutten :wub:
IMG_20120914_205434.jpg

Edit: Beklager dårlig kvalitet på de siste bildene, instagram angel.png

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • Svar 216
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Det er så hyggelig at du har kommet tilbake til forumet! Fine karer du har

Det bildet av dere to på steinen var kjempeflott! Veldig fin stemning. Jeg synes ikke du ser bustete ut på håret i det hele tatt, ikke engang etter jeg leste det du skrev. Forstørr det og heng det på

Gøy å se dere i ringen i helga, Vegas er fiiin Tok meg den frihet å knipse et par bilder, men siden jeg er lat og slet litt med fokusen på kameraet så ble det ikke så bra. Men flinke er dere

Posted Images

  • 2 weeks later...
Guest Christine

Såå koselig at du er tilbake altså! Og guttene er jo kjempeflotte, synes Milo holder seg utrolig bra!

Ja, han er fortsatt fine Milo :wub: Desverre fått en del vorter og kuler, og merker at han begynner å dra på åra :/

Velkommen tilbake!

Fine gutta! Som de andre, så syns jeg lillegutten har blitt veldig voksen! Var jo ikke såååå lenge siden han var valp her!

Hihi, syns ikke det var lenge siden han var valpis jeg heller!

Photo281012193158.jpg

To fine settertryner :heart:

Photo281012192942.jpg

Photo061112181444.jpg

Også en liten film fra trening:

http://www.youtube.com/watch?v=dS3GFjYaPEY&feature=plcp

Tok seg en liten pause selv for å hilse på pappan sin :P

Vi har enda mye å jobbe med på agilityfronten, jeg må ihvertfall jobbe med handlinga mi, men godt å fått fremskritt :)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • 2 months later...
Guest Christine

Må legge ut litt flere bilder av guttaboys :)

IMG_9177_zps0349efdb.jpg

IMG_9185_zps0efc2a3a.jpg

IMG_9209_zpsdc85a1a5.jpg

IMG_9203_zps33fdebb5.jpg

Prøver å få med gammel'n på lek
IMG_9257_zps9ff5a1fa.jpg

Storfornøyd med å ha plagd gammel'n

IMG_9279_zpsa9e47620.jpg

IMG_9283_zps34d1f1df.jpg

IMG_9299_zps7e95d14d.jpg

Gamlegutten som blir 11(!) om ikke lenge
IMG_9308_zps7ae83923.jpg

Beklager halvdårlige bilder, men lenge siden jeg har tatt bilder med noe annet enn iphone :lol:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Guest Christine
Blir Milo snart elleve?! Whaaat?! Et sikkert tegn på at jeg har vært medlem av hundesonen altfor lenge. :lol:
Haha :lol: Sliter litt med å skjønne at han blir 11 jeg og. Ofte jeg må regne, bare sånn for å være sikker på at han virkelig har blitt så gammel! Skjønner ikke hvor årene har blitt av...
Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • 2 weeks later...
Hihi, husker godt da vi prøvde å finne på et navn til Vegas. Mange ønsket at han skulle ha et navn i samme gate som Milo, Lano eller noe slikt :lol:

Pene gutter begge to :wub: Velkommen tilbake!

Hehe. Husker det godt ja. Tror jeg var en av dem som håpet på Lano. :lol:

  • Like 1
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Så skjønn hun er! Vet du noe om hvilke raser som ligger i henne?
    • Da kommer det litt an på om du vil drive med agility "for gøy" eller om du har ambisjoner om å konkurrere. En del av de typiske rasene som gjør det bra i agility har også noe lyd. Om du har tenkt å drive ganske aktivt og konkurrere ville jeg nok likevel vurdert border collie, de kan ha lyd i arbeid, men generelt ikke mye ellers så lenge de får nok aktivitet. Ellers ville jeg vurdert labrador, portugisisk vannhund eller korthårscollie. Igjen kommer det an på ambisjonsnivået, skal du komme langt med labrador må du nok ha en jaktlabrador, mens standard og collie er fine på hobbybasis.  Det er mange andre raser som kan passe, litt avhengig av hva du legger i dette med lydnivå. Belgisk gjeterhund, flere av vannhundrasene, puddel mm. kan gå, men kan ofte ha lyd når de jobber. Anbefaler deg å ta en tur på agility- og lydighetsstevne og se hvilke raser som er representert der.
    • Bor alene. Aktivitet er å gå turer i skogen pluss lydighet og agility. Pelsstell betyr ingenting. Helst ikke jakthund
    • Skal bruke den til lydighet og agility pluss turer i skogen. Helst ikke jakthund.
    • Gratulerer! Noe så nydelig! Og hun er superheldig som får komme til deg, jeg er helt sikker på at du har tålmodigheten og kunnskapen til å gi henne tryggheten hun trenger. Masse lykke til! Det er masse jobb, men også veldig verdt det når de begynner å stole på deg og slappe av. Definitivt noe spaniel der.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...