Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Jeg søker en aktiv forvert til en herlig blue merle Australian Shepherdvalp (hann).

Jeg ønsker han skal komme til aktive menneske® som vil trene og evt konkurrere med han. Om du/dere er utstillingsinteresserte, er det bare et pluss! :)

Ta kontakt på mail: [email protected]!

post-11300-0-46006300-1348864511_thumb.j

  • Like 2
Skrevet

Signerer Shlush jeg!

Uff, *skal ikke ha hund enda, skal ikke ha hund enda!*

Men tror ikke det blir vanskelig å finne noen til den skjønningen der da :)

Jeg håper det rette hjemmet vil dukke opp raskt. ;)
Skrevet

Å jammen herregud da, så dårlig gjort å komme med denne nå! Jeg er valpesyk, ønsker meg en mer trenbar og brukbar hund, en turkamerat og selskap for Kuro... Det ENESTE som ikke passer er at jeg ikke har tid til valp, haha. Gudameg.

Skrevet

Det håper jeg også...situasjonen er ikke akkurat optimal nå.

Nei det skjønner jeg. Krysser fingrene for deg!

Skrevet

Så nydelig! jeg er også veldig valpesyk om dagen og dette hjelper ikke akkurat på! :P lykke til, håper du finner et bra hjem til han! :) skulle veldig gjerne tatt han selv, men har desverre ikke mulighet for noe nå.

Skrevet

Så nydelig! jeg er også veldig valpesyk om dagen og dette hjelper ikke akkurat på! :P lykke til, håper du finner et bra hjem til han! :) skulle veldig gjerne tatt han selv, men har desverre ikke mulighet for noe nå.

Det ser ut til at jeg har funnet et hjem til han :) Krysser fingrene for at prøvetiden går bra :D

  • Like 4
  • 3 weeks later...
Skrevet

Joey er tilbake i heimen, og jeg leter videre etter et godt hjem til han.

Han har nå vært i Norge i 1,5 mnd, og viser seg å være en trygg og tillitsfull valp. Vokser som juing, spiser som en hest, og er slik valper er; full av spillopper, gjør fantestreker og er husets klovn sammen med Kendra. (De deler på den tittelen)..

Han har vært vist på et valpeshow hvor han vant sin klasse, og fikk en flott kritikk.

Forsøker å trene litt, og han er veldig oppmerksom og glad i kjøtttboller! :D

Ingen som kan tenke seg en liten blå sjarmør?

  • Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Jeg følger med på lynkart hver gang men det kan snu fort. Og det tar ett stykke å kjøre hjem om jeg ser det er ille. Det er også ofte det er meldt torden og Lyn og jeg blir hjemme med hundene også kommer det ikke torden og Lyn i det hele tatt.
    • Det er så dumt fordi man aldri vet hvor mye torden og Lyn som kommer akkurat her jeg bor. Vanskelig å vite hvor heftig det er meldt. Går det an å se det ett sted? Jeg kan dessverre ikke ta dem med meg i bilen da de hører det enda bedre i bil. 
    • Det kommer vel litt an på hvor heftig det er meldt. Min totalt skuddtrygge hund ble redd for raketter og andre høye lyder (typisk ryggelyd fra lastebil o.l.) etter at naboen sprengte stein på tomta mens hundene var alene hjemme. Vi var ikke varslet. Så hvis det er meldt fare for lyn og torden akkurat der du er ville jeg nok vurdert å tatt dem med meg eller blitt hjemme. Men "kanskje et lyn i stort område" i løpet av dagen er nok ikke så farlig. Du kan jo også følge litt med på lynkart.no.
    • Det høres ut som du har vært gjennom mye. Jeg håper du får hjelp til å håndtere dette, og at det hjelper å dele. Jeg tenker at å ha en hund ved siden av seg, uansett størrelse, i slike situasjoner er verdifullt.  Fint å høre at ting begynner å løse seg!
    • De fleste steder i Norge nå er det nok ikke for varmt. Prøv å gå barbent selv?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...