Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Når jeg går inn i tråder jeg har lest før nå, kommer jeg bare til første siden? Ikke siste jeg leste på. Fra mobilen. Ble bare plutselig sånn igår, jeg har ikke rørt noen innstillinger eller gjort noe nytt med telefonen... Irriterende. Hjelp??

  • 2 weeks later...
Skrevet

trykker du på riktig knapp? :) den lille prikken tar deg til siste uleste, trykke på trådnavnet gir deg starten av tråden.

evnt mener jeg at du skal trykke på høyre side liksom, var prikker før :P når du ser på mobilversjonen og har lista med tråder, trykk helt yil høyre på det området ish..

genialt fforklart av syk admin :P

  • 2 months later...
Skrevet

Samma her, på tapatalk. Ser bare de første 2 sidene, får ikke lest noe mer. Selv om det står at det er skrevet nytt.

Skrevet

Det var ikke sånn før for et par dager siden... Da kan jeg jo ikke lese sonen fra mobilen lenger da :( Og nå ser jeg jaggu (sitter på pc) at ikke noe redigering funker, ikke smileyer, sette inn bilde ++

Skrevet

Det var ikke sånn før for et par dager siden... Da kan jeg jo ikke lese sonen fra mobilen lenger da :( Og nå ser jeg jaggu (sitter på pc) at ikke noe redigering funker, ikke smileyer, sette inn bilde ++

Jeg vet det :) Det skjedde igår etter en oppdatering på sonen. Eneste som fungerer er full modus på mobilen, det gjorde jeg igår.

redigerer fungerer ikke for noen helt "ordentlig" etter oppdateringen heller.

Har poket Espen med en lang kjepp :aww:

Skrevet

Jeg vet det :aww:

Ok, og hvordan bruker man fullmodus? Går inn via internett istedet for tapatalk? Og sonen redigerer innleggene mine, fjerner halparten av det jeg har skrevet... Og endrer på smileysene mine...

Skrevet

På tapa? For nå har vi oppdatert alt på serveren og det fungerer helt fint på min tlf.

Det fungerte ikke hos meg like over sju i allefall. Akkruat nå har jeg jeg ikke tlf tilgjengelig, så om det fungerer nå vet jeg ikke.

Skrevet

trykker du på riktig knapp? smile.png den lille prikken tar deg til siste uleste, trykke på trådnavnet gir deg starten av tråden.

evnt mener jeg at du skal trykke på høyre side liksom, var prikker før :P når du ser på mobilversjonen og har lista med tråder, trykk helt yil høyre på det området ish..

genialt fforklart av syk admin :P

Og hva mener du med riktig knapp? Når jeg leser på tapatalk på uleste innlegg kan jeg ikke velge hvor på tråden jeg vil trykke. Jeg kan trykke på tråden eller ikke.

Skrevet

har du vurdert å reinnstallere tapatalk? For problemet skal være rettet, vi har oppdatert på sonen software og alt så er ingenting som gjør at du skal få feilen nå.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Da får jeg prøve å se etter ett annet navn til den kommende valpen min da. Siden ingen av dem falt i smak. Har dere noen andre forslag på fine navn til tispe?
    • Hva gjør dere om 10-15 år? Kommer dere til å fortsette å ha ny hund da? Det er umulig å vite men hva tror dere? Hvor gamle er dere? Jeg selv aner ikke. Ser ingen liv utenom hund men nå har jeg hatt hund hele voksne liv. Men om jeg skal fortsette med hundetrening,kurs,utstilling vites ikke. Da må jeg ha noe annen hobby men jeg vet ikke hva. Hva tror dere dere skal?
    • Hvilket navn er finest av Emmy, Lilly eller Sally?
    • Det er variasjon i egenskaper innad i rasen, men generelt vil jeg påstå at Hovawarten er mer samlet mentalt. De skal ha arbeids- og samarbeidslyst. Til forskjell fra mange av gjeterne kan de nok virke litt sta og egenrådige, men mitt inntrykk er at det veldig ofte er fører som ikke har knekt koden for å motivere til samarbeid med en hund som gjerne arbeider selvstendig. Det som gjør at jeg tror hoffen kan passe deg ut i fra din beskrivelse av ønsker er: - "atletiske og friske bruksschäfere der «mykere» egenskaper vektlegges" - Hoffen er en generelt frisk rase, med en funksjonell bygning. Det finnes dessuten et enormt helseregister hvor det er god oversikt over forskjellige sykdommer.  -  "Hunden som jeg ser etter er atletisk og lett, elsker å bruke nesen til f eks smeller, fungerer bra til lydighet, veldig lite skarp og ikke like mye drifter og «heithet» som hos de heftigste bruksschäfere, men ellers med forventede egenskaper av en schäferhund i en sunn kropp." - dette er for meg egentlig essensen av en hoffe. De er veldig alsidige uten å være ekstreme, og perfekte som aktive familiehunder med kapasitet for langt mer. De er atletiske og holdbare (noe variasjon i størrelse er det). Elsker å bruke nesa og trener gjerne lydighet. Den gjennomsnittlige hoffen har lite skarphet. De har (og skal ha) en del drifter, men de aller fleste er mer moderate enn de heftigste bruksschäferne. Det en skal være klar over, er at det er en vokter. De skal dog ikke vokte på alt og alle. Mine følger for eksempel gjerne med på det som skjer utendørs, men varsler kun i veldig spesielle tilfeller (hvis det plutselig står en ukjent hund på gårdsplassen eller om det er unormal aktivitet på natta). De reagerer for eksempel ikke om det banker på døra. Lager ikke lyd når jeg kommer hjem eller om noen de kjenner kommer inn uanmeldt når jeg ikke er hjemme. Vet ikke hvor du holder til, men send meg en PM om du har spørsmål og/eller eventuelt ønsker å møte en eller flere hoffer så skal jeg finne noen i nærheten av deg
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...