Gå til innhold
Hundesonen.no

Bjerkehelgen, noen som kan hjelpe til med frakt Lillestrøm-Bjerke?


Synnikken
 Share

Recommended Posts

Heia soniser!

Nå er det sånn at jeg egentlig skulle bo hos WheatenMali bjerkehelgen, men at det plutselig ikke funker alikevel.

Jeg kan visst få låne leil hennes (i lillestrøm :flowers: ) men, greien er å komme seg til bjerke. Tog er uaktuelt da jeg har burtralle, bur og tre små mopser inni det. + jeg har absolutt NULL retningssans.

Så er det noen som har plass til meg, ett bur og en burtralle til bjerke på søndagen? Fra Lillestrøm? jeg betaler selvfølgelig drivstoff!

(og, hadde vært veldig glad om en eller annen B-sonis kunne hentet oss på osloS kvart på 12 fredag kveld, og kjørt oss til leil.. :P, betaler seff drivstoff her og!)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Hvis du ikke finner noen som kan kjøre deg så går buss nr. 321 fra Lillestrøm Terminal og stopper på Bjerke - så det er ganske enkelt mht til offentlig transport i alle fall.

Vi har bostonspesial den helgen, så vi har bedt om seeeeen møtetid på NKK'n - så det blir sikkert helt feil i forhold til når du må være på plass på der..

Susanne

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Hvis du ikke finner noen som kan kjøre deg så går buss nr. 321 fra Lillestrøm Terminal og stopper på Bjerke - så det er ganske enkelt mht til offentlig transport i alle fall.

Vi har bostonspesial den helgen, så vi har bedt om seeeeen møtetid på NKK'n - så det blir sikkert helt feil i forhold til når du må være på plass på der..

Susanne

:) takk for det. Men er komplett ubrukelig å sette meg på en buss med burtralle, tre mopser og annet utstyr. Det er dømt til å gå feil. Like gjerne bare holde meg i Bergen da. :)

Hilsen hun som ikke tar bussen ut i Åsane utenfor Bergen engang.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg skal stille eurasier på søndag og kan sikkert plukke deg opp på veien inn til Bjerke

Oh, spennende! Er det lov å spørre om å få sitte på nedover hvis det er plass? Bilen min synger på siste verset, og blir nok glad for å slippe Bjerke-tur om den kan. :-P

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Tja, min forrige hund måtte ha små måltider gjennom hele dagen, ellers ble hun kvalm og spydde hun magesyre. Det feilte henne ikke noe utover det at magesekken ikke tålte å bli helt tom. Det hunden jeg har nå sultestreiket i sitt tidligere hjem og kunne gå dagevis uten mat. Hun klarer seg like fint på ett stort måltid daglig som flere små. Jeg har prøvd OMAD selv, og jeg klarer faktisk ikke å spise ~2000 kalorier (som er mitt dagsbehov for vedlikehold) på ett måltid. Fasting kan sikkert være positivt for noen individer i noen tilfeller, men jeg tror absolutt ikke det er noe som passer for alle.
    • Det var lenge siden! Hvis du faktisk skal ha noe særlig sol og varme så er det sør-Spania som gjelder. Kanariøyene hvis du vil være værsikker. Det kan være ganske hustrig ellers i sør-Europa, og husene der er jo ofte ikke laget for vinter og ikke spesielt godt isolert. Heller ikke i Spania, forsåvidt. Kanskje se på feriehusutleiere som Novasol og den type ting?  Tenker du å fly eller kjøre? Det blir jo fort dyrt å fly tre store hunder fram og tilbake i cargo.
    • Jeg har begynt å se etter sydendestinasjoner pga helsa, og tenker at hvis jeg blir ufør så blir det å tilbringe vintrene der nede. Jeg vil ha noe veldig rolig, ei hytte ved et stille fjellvann med bare en dagligvarebutikk i nærheten hadde funka, liksom, men jeg sliter litt med å orientere meg. Er det noen som har forslag til feriedestinasjoner for ei litt pysete dame med to mellomstore (alaskan husky og storpuddel) hunder? 🙈 Pris har en del å si, jeg vil helst ikke blakke meg 🙈
    • Hei.  Jeg har hatt Mitt spor og err veldig fornøyd med dem men nå skal jo dem legges ned fra 30sept nå.. Så da fikk jeg tilbud om å få gratis brikker igjennom Lildog og dette er noe av det mest ubrukelige jeg har hatt.. Dem har ikke i nærheten av det Mitt spor har av aktivitetsovervåkning og turfunkjon osv.. Så jeg skal over til Tractive men har 2 hunder så det som holder meg igjen er prisen på abennomentene jeg må ha siden jeg vil jo ha alle de funksjonene som er tilgjengelig men da må jeg ut med minimum 2520-, for ett år på begge gutta samtidig for å få fullt utbytte av trackeren.. + at det koster jo fra 1000-, - 1500-, pr sporingsenhet oppå der igjen.. Og med uførepensjon så har man ikke mulighet til å betale sånne summer på engang på en sporingsenhet men heller det enn å miste dem fordi dem kanskje løp etter ett rådyr ellernoe og løp for langt og ikke finner veien hjem igjen..  Så du betaler for trygghet på tur tenker jeg.. Jeg har mine løse på tur nesten hver eneste dag.. Det har gått bra hittil men man vet aldri..  MEN STYR UNNA LILDOG IHVERTFALL ER MITT RÅD!!! 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...