Gå til innhold
Hundesonen.no

Arkiverte innlegg


Recommended Posts

Tipper forumet har en funksjon for å arkivere tråder som ikke har vært aktive på en viss tid. Moderator eller admin kan åpne den igjen. Etter hva folk har postet den siste uken tror jeg tiden for arkivering er for kort...

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • 3 weeks later...

Hei

Nå har jeg gått over litt og ting skal gå mot normal igjen nå. Gjerne rapporter tråder som er arkiverte og du vil poste i med å trykke på rapport eller post linken her så tar jeg de manuelt :)

Admin Anette

  • Like 1
Lenke til kommentar
Del på andre sider

... ehhh? De siste sju sidene er forsvunnet!!

Siste innlegg som viser i "min hund" er fra 2007... Da jeg så gjennom tråden tidligere idag og før den ble åpnet - så var det 20 sider der med siste innlegg i 2011.

Regner med at dere klarer å gjenfinne og gjenopprette dem?

Lenke til kommentar
Del på andre sider

"Mislykkede oppstillingsbilder" tråden var arkivert, så jeg linket til den i den nye tråden. Sjekket om linken til den gamle virket først, men nå virker den ikke lenger. Tittelen ble og endret, jeg vet ikke hvorfor? Kalte den del 2.

http://hundesonen.no...tillingsbilder/

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Tja det er vel egentlig mer Espen sitt område å svare på, men hvis du tenker tilbake har jo Hundesonen hatt litt halvveis bytte av eiere, nye interesser, serverbytter, IP.Board (som er leverandøren bak forumet, som jeg har forstått det) kommer med nye oppgraderinger man må legge inn som har forskjellige innstillinger eller annerledes funksjoner enn tidligere osv. så plutselig er ting ikke sånn det var før oppdatering.

Her er tråden din, fant den i Min Hund, ser ikke ut til at den er arkivert (kanskje noen andre fikset det):

http://hundesonen.no...page__hl__amigo

Bilder og sånt på starten er jo ikke der, men det er jo pga. bildehosten ikke fungerer og sånn blir det vel gjerne etter noen år på internett! :D

Edit: Jeg tror ikke at så veldig mye er BORTE, jeg sitter og blar gjennom masse gammelt nå og finner ting tilbake til 2004. Kanskje det er arkivert i det store intet alt sammen og må bare graves opp igjen. Men jeg vet at noen ting er nok borte pga. et serverbytte en gang i fortida.

Moderator IW.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det ser jo ut som at det virker å bruke strup, men jeg ønsker ikke å bruke det på hundene mine uansett. Mykere metoder tar nok lengre tid, og krever sikkert mer av meg som hundefører, men jeg ønsker heller å legge inn den innsatsen enn å påføre smerte på hundene mine. Hva forskning sier er ikke så relevant for meg, når jeg ser at jeg klarer å oppnå det jeg ønsker uten å bruke brutale metoder så gjør jeg selvsagt det.  Ingen av mine hunder er enkle typer, så når det går an å få de til å fungere godt uten bruk av vold så tenker jeg det skal være mulig for de fleste. 
    • Det er veldig lenge siden jeg har brukt noe slik(da jeg gikk på folkehøyskole for 20+ år siden). Men jeg husker at man skulle skylle før man satte inn i maskinen. Jeg fant også dette, om det er til noe hjelp; Oppvaskmaskin til industri: Slik får du best resultat - Machine Products Storkjøkken AS
    • Er det noen som har kompetanse når det gjelder forvask av spisebestikk og servise før man setter det inn i maskin med kort vaskesyklus (steamer). Skal man vaske med håndoppvaskmiddel først, eller bare bruke rent vann? Finner ingen spesifikk beskrivelse hos mattilsynet. Har bare hørt at det kan ødelegge maskinen. Hvis noen har en link å vise til, helst fra produsent (Miele, Hobart el.lign.) hadde det vært fint.  
    • Huken multisele eller Troll nomesele. 
    • Avstand? Om hun kjefter, ta henne bort fra ham. Eller ham bort fra henne.  Dette er en prosess som tar mye tid, så jeg tenker at det kan være hun har større behov for rom og avstand en god stund til. Å ta igjen et par år med sosialisering som skulle skjedd fra valpestadiet vil ta lang tid og mye tålmodighet tror jeg.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...