Gå til innhold
Hundesonen.no

Limo's Efit


Guest Limo
 Share

Recommended Posts

Guest Limo

Våknet av meg selv kl 10. Koda sover fortsatt.

IMG_0539500x375.jpg

Ca kl 11 er vi på tissetur, og hundene poserer foran museet :D

IMG_0574375x500.jpg

Kl 12 er vi hjemme, og jeg har laget meg frokost. Ikke så veldig oppfinnsom så det ble knekkebrød og vann :)

IMG_0596500x375.jpg

Ca kl 13 leser jeg på sonen mens jeg ser Hart of Dixie

IMG_0588500x375.jpg

Ca kl 14 gjør jeg meg klar til å begynne å lese økologi mens Koda tar seg en hvil

IMG_0590500x375.jpg

Ca kl 15 leser jeg fortsatt

IMG_0594500x375-1.jpg

Ca kl 16 er jeg ferdig å lese, men hundene ligger fortsatt å slapper av

IMG_0601500x375.jpg

Ca kl 17 er vi på tur i det fine været, og ser på folkene som koser seg i parken :D

IMG_0614500x375.jpg

Ca kl 18 er vi snart ferdig på tur. Lily hilser på nabokatten :)

IMG_0629500x375.jpg

Kl 19 har jeg spist middag, og ser på The biggest loser sammen med venninnen min som jeg bor med

IMG_0641500x375.jpg

Ca kl 20 vil Koda ha kooos

IMG_0646500x375.jpg

Ca kl 21 er vi ute og trener lydighet. Koda har ikke helt forstått rute enda og lurer på om det er meningen at han skal apportere kjeglene :lol:

IMG_0664500x375.jpg

Ca kl 22:30 blar jeg litt i marine økosystem boken

IMG_0653500x375.jpg

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Guest Limo

OMG det så lyst om kvelden i Norge! Her er det bekmørkt kl 6 nå liksom!

Ja, nå er det lyst skikkelig lenge her. Det begynner vel å mørkne i rundt 22-22:30 tiden nå. Det er så herlig :D

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Guest Limo

Så ut som en herlig dag! Morsomt å se bilder av koda igjen, han er fremdeles en veldig, veldig vakker gutt :ahappy:

Så kjekt at du synes det :D Jeg er helt enig :D

Så fint det park bildet var! Så ut som en koselig dag :ahappy:

Takk :D

Er det roser du har i bordet? Det var fint! :)

Det er ikke roser, men sånne luktblomster(?). Det er vertfall noe som skal gi godlukt som ligner på blomster :P Vi ante ikke at de luktet når vi kjøpte dem altså, men heldigvis kjenner vi lite til godlukten når de ligger "inne i bordet".

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det ser jo ut som at det virker å bruke strup, men jeg ønsker ikke å bruke det på hundene mine uansett. Mykere metoder tar nok lengre tid, og krever sikkert mer av meg som hundefører, men jeg ønsker heller å legge inn den innsatsen enn å påføre smerte på hundene mine. Hva forskning sier er ikke så relevant for meg, når jeg ser at jeg klarer å oppnå det jeg ønsker uten å bruke brutale metoder så gjør jeg selvsagt det.  Ingen av mine hunder er enkle typer, så når det går an å få de til å fungere godt uten bruk av vold så tenker jeg det skal være mulig for de fleste. 
    • Det er veldig lenge siden jeg har brukt noe slik(da jeg gikk på folkehøyskole for 20+ år siden). Men jeg husker at man skulle skylle før man satte inn i maskinen. Jeg fant også dette, om det er til noe hjelp; Oppvaskmaskin til industri: Slik får du best resultat - Machine Products Storkjøkken AS
    • Er det noen som har kompetanse når det gjelder forvask av spisebestikk og servise før man setter det inn i maskin med kort vaskesyklus (steamer). Skal man vaske med håndoppvaskmiddel først, eller bare bruke rent vann? Finner ingen spesifikk beskrivelse hos mattilsynet. Har bare hørt at det kan ødelegge maskinen. Hvis noen har en link å vise til, helst fra produsent (Miele, Hobart el.lign.) hadde det vært fint.  
    • Huken multisele eller Troll nomesele. 
    • Avstand? Om hun kjefter, ta henne bort fra ham. Eller ham bort fra henne.  Dette er en prosess som tar mye tid, så jeg tenker at det kan være hun har større behov for rom og avstand en god stund til. Å ta igjen et par år med sosialisering som skulle skjedd fra valpestadiet vil ta lang tid og mye tålmodighet tror jeg.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...