Gå til innhold
Hundesonen.no

Lukas koser hånda


Nikitaf
 Share

Recommended Posts

hehe, høres speiellt ut. Men ja, Lukas elsker å ha hånda mi inni munnen hans, akkurat som han sutter på den. :) haha. Fikk filmet han litt her i dag som dere kan se :) Noen som hvorfor han gjør det :P haha

Flere som har hunder som gjør dette :) ?

  • Like 1
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Begge mine gjør det :P Chessea sutter skikkelig, sånn som Lucas. I tillegg går tungespissen opp og ned, ser helt dust ut. Spesielt når vi kommer hjem fra skole/jobb. Leja kan sitte med fingeren min i munnen og sutte på den/ kosebite.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg har forklart det der som hilsebiting til folk jeg! For Terho tar tak rundt hånda og bare holder der, hvis det er noen han kjenner godt kan han finne på å "gnage" litt også! Prøver å venne av med det, men godt vi ikke er alene da :P

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Pippin gnager på hender, særlig Sara sine. Han gnager særlig på neglene, en etter en. Jeg har lurt på om villhunder kanskje hjelper hverandre med å gnage ned klørne, på samme måte som aper hjelper hverandre med å plukke lopper fra pelsen?

  • Like 1
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


×
×
  • Opprett ny...