Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Jeg skal på backpacking i sommer og trenger noen snille hundevante mennesker som kan passe min kjære hund Kiwi da. Kiwi er en ordentlig gladlaks på 2,5 år. Hun er blanding av schæfer, boxer, rottweiler og labrador. Går veldig greit overens med de fleste hunder hun møter til tross for at hun av og til kan bjeffe litt før hun får hilst:) På en vanlig uke leker hun med alt fra Jack Russels til store huskyer. Har tidligere blitt passet av flere venner og tilbakemeldingene har vært at hun stort sett har vært snill og lydig. Går løs i leiligheten når jeg er borte på skole eller arbeid. Kommer gjerne krypende på fanget ditt for kos. Vi bor i Trondheim, men jeg har bil og kan absolutt kjøre lange distanser om jeg bare kan finne noen kan ta godt vare på henne. Jeg blir borte fra 19 juni- 30 juli ca. Er det noen der ute som tror at de kanskje kunne ha trivdes med å ha denne hærlige hunden sammens med seg i sommer? Kan hende jeg klarer å få pass i noen uker av ei venninne, så om du/dere ikke har mulighet i hele 6 uker, så kan det muligens forkortest litt. Vær så snill å rop ut om noen vet av noen:)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Har en ikke røykefri hund som jeg sliter med å nappe ørene på. Har sett at det er en slags saks man kan nappe det lettere på. Eller finnes det noe annet enn fingrene? Hunden jeg har stritter sånn i mot og jeg sliter virkelig siden hun er ekstremt hårsår. Jeg får ikke tak i pelsen der fordi hun vrir seg unna med kroppen og med hodet og alt. Og jeg kan ikke dra til dyrlegen hver eneste gang heller.
    • Det kommer jo an på om du ønsker å åpne og lukke port hver gang du skal kjøre inn og ut. Jeg ville nok hatt bil og kjøring utenfor gjerdet, for å unngå fare for påkjørsel av hunder.
    • Er det lurest å ha gjerde der man parkerer bilen også? Da må man ha port. Eller lurest å kun ha gjerde der man ikke kjører bil?
    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...