Gå til innhold
Hundesonen.no

Slummen


Guest Hyper_Bærta

Recommended Posts

Guest Hyper_Bærta
Skrevet

Vært så mange rare spørsmål hær nå, så jeg stiller gjerne et jeg også!

Drikker du slummen?

Eller hiver du den?

Jeg studerer den leeeenge for å etterforske om det fins noen ubåter...Også drikekr jeg.. :D Etter på så tenker jeg på alt det ekle spyttet.. #-o

Skrevet

antar at dere mener den siste skvetten i flaska? som heter sikkelskvetten forresten. merker ingen forskjell på det eller det vanlige innholdet, bortsett fra mangel på kullsyre og at den er varm. så ja jeg drikker den :D

Skrevet

kommer veldig an på. hvis den er kald går det greit,og det er noenlunde med kullsyre igjen. men varm og uten kullsyre,aldri i verden :mrgreen:

Skrevet
Dessuten heter det bånsk :wink:

Feil der og! Det heter bånski'n... 8) Jeg drikker den uansett jeg... Hvis ikke det er fem andre som har drukket av flaska. Mmm... 70% spytt liksom... :?

Skrevet

mmm. nå skal jeg aldri drikke det igjen. Fy **** så ekkelt. Sikkelskvett barfy

:) tenk at du har en brus mange vil smake, og så har du en liten skvett igjen, det MÅ jo bare bli sikkel i den skvetten da, og når mange andre har smakt på brusen fra før av #-o ikke særlig appetittelig nei

Skrevet

:) tenk at du har en brus mange vil smake, og så har du en liten skvett igjen, det MÅ jo bare bli sikkel i den skvetten da, og når mange andre har smakt på brusen fra før av #-o ikke særlig appetittelig nei

ÆSH! Nå brakk jeg meg. UGH. Jeg skal aldri dele flaske med noen igjen =;

Skrevet

Er det bånnslam du mener? Pleier som regel å ligge unna den siste skvetten. Drikker det noen ganger...

Søsteren min tilbød seg bånnslammet sitt i dag, takket nei til det gitt eusa_sick.gif

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...