Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Har prøvd å finne ut av dette lenge nå, men klarer det bare ikke..

I morgen reiser jeg til Dokka med hunden(forhåpentligvis). Jeg tar da tog til Oslo S og buss vidre. Eneste jeg har funnet ut er at Valdressekspressen ikke godtar hund. Er det noen andre busselskaper som gjør det? Landekspressen? Er det en side hvor jeg kan se alle avganger med buss fra Oslo? Noen som har erfaringer?

Trenger skikkelig hjelp, for jeg skjønner virkelig ikke så mye av disse tabellene siden det ikke er èn side.. :huh:

Skrevet

jeg tok den bussen for noen år siden på deler av strekningen. Hadde da med en SH, og på bussen var det også en kar med to øst sibirske laikaer. Altså ikke noe problem å ha med hund på bussen da, men sjekk opp om de har endret på det.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Har en ikke røykefri hund som jeg sliter med å nappe ørene på. Har sett at det er en slags saks man kan nappe det lettere på. Eller finnes det noe annet enn fingrene? Hunden jeg har stritter sånn i mot og jeg sliter virkelig siden hun er ekstremt hårsår. Jeg får ikke tak i pelsen der fordi hun vrir seg unna med kroppen og med hodet og alt. Og jeg kan ikke dra til dyrlegen hver eneste gang heller.
    • Det kommer jo an på om du ønsker å åpne og lukke port hver gang du skal kjøre inn og ut. Jeg ville nok hatt bil og kjøring utenfor gjerdet, for å unngå fare for påkjørsel av hunder.
    • Er det lurest å ha gjerde der man parkerer bilen også? Da må man ha port. Eller lurest å kun ha gjerde der man ikke kjører bil?
    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...