Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Nå synes jeg det er altfor lenge siden jeg har sett Maya og jeg tror Mikke er veldig enig med meg! :wave:

Skrevet

Tusen takk for fine kommentarer.

Jeg har ganske lang vei til jobb, 1,5t hver vei. Så blir tidlig opp spes når jeg begynner kl.08. Jeg jobber i Halden og bor i Ski:

Jeg var så heldig å få tilbudt jobb på klinikken der at jeg kunne ikke si nei tross reisevei:) Det er en vikarstilling, hadde den vært fast måtte jeg flyttet, aaaltfor langt å reise for meg ellers.

Takk for kommentarene om Maya, hun er vakre lille jenta mi :wub: hun er en veldig stor hun i en liten kropp, men lar ikke korteben og kort nese stoppe henne. Her er det full fart.

Hun har desverre ikke den beste mentaliteten da, :no: men prøver å jobbe med saken.

Maya er redd for fremmede mennesker, barn ol. Hun kom til meg som 10mnd gammel og hadde omtrent ikke opplevd annet enn innsiden av et bur. Hun har hatt stor fremgang, fra å utagere på alt fra fluer til biler, til fly og mennesker. Nå har vi kommet et godt stykke på vei men er kommet litt i stå.

MEN hun er heldigvis utrolig god og hengiven til de hun kjenner og nærmeste familie da :kiss:

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...