Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Heisann

Er det noen som kunne tenke seg et lite treff/trening på Berskau evt Eknes banen på Torsdag eller fredag? Klokke slett kan man jo komme tilbake til hvis det blir noe respons :D

Skrevet

Når på fredag kan folk da?

Jeg skal sjekke om det er lys på berskau eller eknes hvis det ikke er det vet jeg det er lys på solbergbanen ihvertfall :D

Skrevet

Nettet mitt altså, jeg gir opp kartet! Er det der det var treff i vinter?

Jeg skal satse på å komme jeg å :)

Marianne ja nesten,men du kjører forbi Kiwi også ser du hallen og banene :D

Skrevet (endret)

Jeg kommer ikke alikevel. Java er syk...

Uff da :( Du får ønske henne masse bedring! :)

Da hopper jeg ut av sofaen jeg, er vel avgårde om noen strakser.. bare sjekke trafikken kanskje

EDIT: Og det var en dumsmart idé.. går innmari trådt... må rett og slett bare se an om det løser seg opp. Orker ikke å sitte i kø en time for å komme meg til Drammen (er liksom fredag og jeg er ørsliten fra før). Gir beskjed dersom jeg drar.

Endret av Siri Eveline

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Jeg har hunder som jeg napper hår i ørene på.  Bruker earpowder, det gjør det lettere å få tak i hårene og de slipper lettere.  Noen ganger når hårene sitter langt inne, bruker jeg veneklemme (arterieklemme) for å få de ut.  Dette får du i dyrebutikk. Håper dette kan hjelpe deg.  Hvis hunden stritter imot, må det bare trenes på, så går det fint.
    • En hundefrisør kan antageligvis hjelpe deg bedre enn en dyrlege, både med den faktiske jobben og opplæring om hvordan du gjør det selv. Har du ikke fått noe veiledning av oppdretter om tilvenning og trening på pelsstell? Hvis det er en rasehund så er det også mulig at raseklubben har klippekurs eller noen som kan hjelpe.
    • Har en ikke røykefri hund som jeg sliter med å nappe ørene på. Har sett at det er en slags saks man kan nappe det lettere på. Eller finnes det noe annet enn fingrene? Hunden jeg har stritter sånn i mot og jeg sliter virkelig siden hun er ekstremt hårsår. Jeg får ikke tak i pelsen der fordi hun vrir seg unna med kroppen og med hodet og alt. Og jeg kan ikke dra til dyrlegen hver eneste gang heller.
    • Det kommer jo an på om du ønsker å åpne og lukke port hver gang du skal kjøre inn og ut. Jeg ville nok hatt bil og kjøring utenfor gjerdet, for å unngå fare for påkjørsel av hunder.
    • Er det lurest å ha gjerde der man parkerer bilen også? Da må man ha port. Eller lurest å kun ha gjerde der man ikke kjører bil?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...