Gå til innhold
Hundesonen.no

Bodø/fauske område?


tm100021

Recommended Posts

Skrevet

Ja jeg kan neste gang jeg skal kjøpe hundemat på Fauske :D:P Når det blir vet jeg ikke, men det blir i høst en gang. Spørs om det blir så mange andre med siden vi er så få her i "området", Kanskje Anniken kan, hun bor på Rognan.(ish?) Og kanskje få lurt KristinR en tur til Fauske? :)

Skrevet

Ja jeg kan neste gang jeg skal kjøpe hundemat på Fauske :D:P Når det blir vet jeg ikke, men det blir i høst en gang. Spørs om det blir så mange andre med siden vi er så få her i "området", Kanskje Anniken kan, hun bor på Rognan.(ish?) Og kanskje få lurt KristinR en tur til Fauske? :)

Supert! Bare si ifra litt før så jeg kan få det til med babypass og sånt :P Lyra og Nitro "snakket" så godt sammen :)

Skrevet

Så arti! Dette må vi få til :) Er jo litt lettere når man kan planelegge litt i forveien og finne en dag som passer for alle. Jeg kan si ifra når jeg ser at jeg begynner å gå tom for hundemat. Tror Nitro blir veldig glad for å treffe både Lyra og Lady (eller Lykke) :)

  • 7 months later...
Skrevet
[quote name='Lill' timestamp='1330692500' post='1232721']
Si ifra om du vil gå tur da, jeg er i Sulis i noen dager og ut uken :)
[/quote]

Jeg er egentlig ledig hver dag, bortsett fra i morgen og søndag. :) Men må bare advare om at Lilli har vært forkjølet. Hun er i toppform nå, hostet en gang i går, men ingenting i dag. Tror hun er forbi smittefare-perioden, men du får vurdere selv når du "tør" slippe din/dine sammen med henne dersom de ikke har kennelhoste-vaksinen. :) Vi bor veldig fint til på Hjemås, det er et stoooooort jorde rett her oppe som er perfekt for lek, kanskje det kunne vært noe? Vi holder på å øver oss på å gå lengre og lengre turer, foreløpig går vi ikke spesielt langt, siden hun er såpass lita.

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...