Gå til innhold
Hundesonen.no

Rapportering av dobbeltpost


Recommended Posts

Skrevet

Ja, nå fikk jeg vel sagt det i overskriften, men oppdager du at du (eller noen andre) har dobbeltpostet, så trykk på rapportknappen og meld fra om det der. Da får moderatorene direkte beskjed. De kan jo ikke lete rundt på forumet etter innlegg som er dobbeltpostet.Ikke rediger ditt eget innlegg og skriv "dobbeltpost". Det er fremdeles dobbeltpost og litt meningsløst og lite formålstjenelig (føremålsteneleg) :D

Skrevet

Skal gjøre en innsats! :)

Jeg har sett en del dobbeltposter faktisk, men ikke lagt merke til noen rapporteringsknapp før nå :icon_redface: Sjekket etter det nå som jeg leste dette innlegget fra deg, og fant den.

Skrevet

Jeg pleier å rapportere hvis jeg ser dobbeltposter, men av og til tar jeg meg i å lure på om moderatorene synes at jeg maser. :D

Skrevet

Det er supert om dere rapporterer! Personlig så er jeg lite og leser på forumet for tiden, og ergo vet jeg heller ikke hva som skjer og hvor det er dobbelposter. Rapporterer du, er det fort gjort for meg å se, og ikke minst å fikse på! ;) Det gjelder forøvrig resten av moderator-teamet også. Takk for hjelpen!

Skrevet

Ser aldri på rapport som mas :) Som ida sa, vi har ikke tid eller lyst til å finkjemme forumet etter dobbelposter, hehe.

Skrevet

Supert, Ida, dette har jeg tenkt på flere ganger, men ikke skjønt åssen jeg skal gjøre. :)

(Jeg har nemlig, i mitt enspora hode, antatt at den rapport-knappen er for obskjøne innlegg... :icon_redface: )

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • @Carro92 kan kanskje tipse om noen? Jeg kommer ikke på noen akkurat nå, men har jo møtt noen i tiden jeg var aktiv i hundesport, så mulig det dukker opp noen navn etterhvert.
    • Hei!  Noen som har erfaring med oppdrettere av Whippet på Østlandet som avler robuste og stødige valper? Som har mye (eller mest) fokus på mentalitet, gemytt og personlighet? (Som kanskje ikke bare lar deg velge den valpen du selv vil, men som prøver å matche personligheter?) Eller er ikke dette vanlig blant whippet?   Spør fordi vi er et hjem med barn, og ikke planlegger utstilling.    På forhånd takk for svar😊 
    • Det er nok en helt normal valp dere har. Det er mye arbeid og tålmodighet, og faser man må gjennom, rett og slett.
    • Vi har møttes ute å gått sammen på litt avstand før de har fått lov til å være løse og leke sammen. Han er ikke spesielt interessert i andre hunder. kan legge til at han er en hun med litt lite tegn. Går fra null til hundre. Han kan ligge å sove og Bergan våkner er det første han gjør å bite, og da voldsomt og ikke kose biting. Vi har ofte skjønt at dette er et tegn på at han må på do og prøver å ta han ut før dette skjer. Vi prøver også å få lagt han, avledet han før han blir overtrøtt, med noe varierende hell. Som sagt går han fra 0-100 når det først starter. vi har vært hos dyrlege og utelukket at det er noe galt. 
    • Når dere er med andre valper, har dere gått litt tur sammen først uten å hilse, eller bare sluppet de sammen for lek? Det er ofte litt voldsomt for dem, og bedre om de får bli vant til hverandre på trygg avstand og tid til å lese hverandre først, før de leker.  Ellers er det nok bare å være konsekvent og holde ut, siden tannfellingen knapt har startet.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...