Gå til innhold
Hundesonen.no

Bur på utsttilling


Anne

Recommended Posts

Hvor store er de på Ellos?

Ikke Mona størrelse hvertfall :D :D

De er såpass store at en middels rottweiler får plass...

det er akkurat plass til meg inni! (men så er jo jeg slange menneske og da... ehm...)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Ikke Mona størrelse hvertfall :lol: :lol:

De er såpass store at en middels rottweiler får plass...

det er akkurat plass til meg inni! (men så er jo jeg slange menneske og da... ehm...)

får jeg plass til en Aiwa :D i ett og tre japanere i ett?

må nesten ha eget bur til Aiwa for hun kan ikke la være å sikle på de andre hvis de er i samme bur. :twisted:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jada. Tinka får kjempegod plass. Det er plass til Tinka og meg inni der samtidig med lukket bur også.

Men en ting som er negativt, er at hvis du skal reise rundt uten bil så er det tungvint å drasse rundt på det. Selv om det er sammenleggbart er det ganske stort. Og jeg veit ikke om jeg hadde giddi å drassa rundt på et sånt bur om jeg hadde hatt en hund på Shaylee sin størrelse. Da hadde jeg heller kosta på meg et portable pet home eller noe som er mindre, men litt dyrere enn Ellos-buret.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Har titttet litt rundt og siden hun ikke er så stor så koster ikke et minder bur så mye mer :-k

Nå har muligens "vi" ett slikt bur, men i mindre format... det ble bestillt i feil størrelse.. Egentlig var det til Diego, men det er alt for lite...

Det er perfekt til shaylee, så det kan du få for 270 kr!

(skriv PM om du vil :twisted:)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er masse ekle planter der ute. I områder med f.eks. borree (urt), hundegress eller boress (også gress) er det høyst sannsynlig noe plantemateriale som sitter fast i svelget. De nevnte gressartene har blader som kan forårsake skader, men det finnes mange flere gressarter som har frø med mothaker fra *******. 
    • Det kan være at strået har forårsaket et sår eller noe som holder på å gro. Hvis du er usikker, ta en telefon til dyrlegen og hør hva de sier. Jeg ville sett det an et par dager til om hunden ikke er plaget ellers.
    • For ca 3 dager siden startet hunden min å nyse noe voldsomt. Plutselig kom det masse neseblod, og mens jeg hastekjørte til vetrinæren kom det plutselig et gress-strå ut av nesa hans… Dro det forsiktig ut, og da stanset både blødning og nysing og lillemann var like kvikk og glad som ellers!  Bare snu bilen å komme seg hjem…  De siste to dagene har han gått rundt å «harket» innimellom. Det virker som om han har noe ubehag i halsen. Ser ingen gress eller noe annet som sitter bak i svelget… Såå kan det være ubehag fra strået som kom ut av nesa?  Eller bør jeg ta han til vetrinær og få sjekket? Føler meg som en hysterisk hundeeier her jeg sitter, så hvor lenge skal jeg se an «harking» før jeg ringer dyrelege?🤣 Han har ingen problemer med pust, og harkingen kommer hvis han blir litt gira 
    • Ede er bra i magen igjen, etter en lang periode på kost bedre egnet for gris enn en hund. He doesn't seem to mind ^^ Jeg uttalte nylig at det som en periode har tedd seg som Sir Edeward nå har begynt gjenoppta mange uvaner han hadde som yngre. Kampen om kjøkkenbenken, motvilje mot utgangsstlling, vil ikke slippe leker på kommando. Han har begynt te seg valpete igjen, på alle måter.  When Dickhead Awakes var en boktittel jeg lekte med da jeg planla hundeholdet. Selv om han fortsatt sitter og tisser som en jente og spiser som en toåring, så blir nok de neste sidene i denne dagboken hetende nettopp det.
    • Labrador Golden  Toller?  Det jeg gjorde når e skulle velge rase var å møte opp på treninger/konkurranse jeg synes var spennende og snakke med eiere og observere rasene e likte. Da får en bedre feeling for hvordan rasene er, hvis man møter flere individ av samme rasen. Mitt forslag -lykke til!  
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...