Gå til innhold
Hundesonen.no

Nettbutikker med hundeutstyr


Recommended Posts

Skrevet

Er bare å søke etter "hundeutstyr" på nett, eller "nettbutikk + hund", og lignende ting. Det er vel noen hundre nettbutikker i Norge.

Skrevet

Ja, skjønner det, jeg skulle kanskje ha gjort det mer tydelig i startinnlegget.. I og med at det er så mange å velge mellom, så må det være noen som er mer profesjonelle enn andre, som er rimeligere, har bedre service, bedre prodkuter osv.. Det er sikkert nettbutikker man kan være mer fornøyd med enn andre.. Så det jeg egentlig lurer på, er om noen vet om nettbutikker som de kan anbefale videre?? :)

Skrevet

Spørs litt hva man er ute etter. Så hva slags produkter er av interesse?

Alt mulig egentlig.. Børster, godbiter, hundetepper/senger, bånd, leker, treningsutstyr, agilityutstyr osv..

Hm, har vi ikke en tråd for anbefaling av nettbutikker fra før? Jeg syntes jeg nettopp postet i en?

Fant ikke i går, men nå måtte jeg sjekke igjen.. Denne tråden du mener? :)

http://renatea.com/linker.htm her har jeg samlet endel nettbutikker. Skal legge inn endel nye snart :)

Takk, så greit :D

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Lapphundene er en helt annen type hund. De er gjeter- og arbeidshunder opprinnelig, selv om de fleste er familiehunder nå. De er også ganske selvstendige, men ikke på langt nær så sære som eurasier. Jeg har inntrykk av at finsk lapphund er litt enklere å trene enn den svenske, men det er såklart individuelle forskjeller også. 
    • Av alle disse rasene som er nevnt ville jeg gått for bearded collie eller sheltie til lydighet. Eventuelt korthårscollie. Men om du vil satse litt på høyere klasser så er ingen av disse ideelle, da ville jeg gått for en litt mer aktiv arbeidshund som retriever eller belger. På hobbynivå er de fleste av disse helt fine. Pumi kjenner jeg ikke særlig godt utover at de brukes en del i agility og bjeffer MYE. Har aldri sett dem i lydighet.
    • Høres ikke så bra ut da. Vurderer også svensk og finsk lapphund. Er det samme der?
    • Takk. Hva med Pumi og gemyttet der? Jeg driver med lydighet.
    • Eurasierene er selvstendige hunder som kan være krevende å trene, særlig til å holde seg i nærheten/være løs. De kan ha en del jaktinstinkt også. Det har vært en del svakheter på rasen med frykt og usikkerhet, men jeg vet ikke hvordan status er for tiden.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...