Gå til innhold
Hundesonen.no

Julelayout på "my site" :D


Basse

Recommended Posts

Skrevet

Nå har jeg Julelayout på siden min :(

Har også fått nye bilder, noen nye sider og ting og tang!

Hjemmeside opplastinga har kødda seg til for meg i det siste, filer ble slettet, bilder ville ikke vises, linker funket ikke o.l

Men Nå skal det meste være i orden, bortsett fra fargen på de linkene som er besøkt som ikke Vil bli den fargen jeg vil ha de i Uansett hva jeg gjør :?

Håper du vil ta en titt på siden min :)

Adressen finner du på www knappen, eller så er den www.home.no/ks-b

Gjesteboka svælter i hjel folkens *hint hint :(*

Kom gjerne med tips, oppmuntringer, ris & ros!

Skrevet

Huff og huff!

Opplastingsprogrammet mit surrer med meg!

Nå vil ikke en gang siden vises!

Og prøve perioden går ut!

Detta er no herk!

Noen som kan prøve å hjelpe en stakkars sjel?

:lol::twisted: #-o :-k :-s :''(

Skrevet

Jeg har WS_FTP Home..

Jeg har fått innstallert det på nytt nå da, Heldigvis!

Men halvparten av sidene på sia mi vil ikke vises! :D

Har ikke hatt noe surr med det origrammet før, det er enkelt, greit og oversiktelig, men nå ja så vil det ikke laste opp alle sidene mine!

Eller de blir lastet opp, men det kommer ikke noe på de!

Noen som har noen tips?

Skrevet
Kjempe bra side!

Skikkelig fin med julelayout. ;)  

Så synd at det er ikke går an å komme inn på mange av sidene :)

Takk skal du ha ;)

Ja, det er no herk at ikke alt funker, akkurat nå så skal det meste funke, men man vet jo altri om hva som skjer neste gang jeg skal laste opp noe nytt :P

Skrevet

Jeg oppdaget ikke før nå at jeg hadde adressen på den gamle hjemmesiden min påprofilen min :oops:

Men nå skal man komme direkte til den nye hjemmesiden min ved å trykke på www knappen :)

Skrevet
du skal ikke prøve å lage hjemmesiden din på et annet område enn home da? så kunne man lest på alle sidene..

Hvordan da mener du?

F. eks start?

Det er ikke plassen som er problemet, men å få lastet opp, men det kan jo hende det blir bedre med f. eks start da..

Akkurat nå virker alle sidene unntatt bildene på pc & PS2 spil, men det burde jo ikke være noe galt med den heller, så jeg skjønner ingenting ;)

Takk for at du prøver å hjelpe :)

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Dette har funket i alle år for meg og mine hunder.  Det er spesielt viktig for røytefrie hunder, der pelsen er mye finere og glattere enn andre pelstyper.  Ørepulveret gjør at hårene i ørene blir "trå" så det blir lett å få tak i dem og alle mine (har og har hatt mange) godtar dette. Det er viktig å få tak i de innerste hårene ellers kan det bli klumpete og da er det vanskelig og tar tid å få ut. Det er aldri feil å bruke hjelpemidler som er helt ufarlig og gjør jobben lettere.  Mindre plagsomt for hunden.
    • Det er vel nyttig uansett hva slags pels hunden har vil jeg tro. Du skrev i startinnlegget at du har en "ikke røytefri hund"? Mente du omvendt? Det er jo stor variasjon i pelstype på hunder som ikke røyter også, men uansett må jo ørene nappes.
    • Er det nødvendig? Altså om det er lurt å ha og å bruke på pels som ikke røyter? Om det funker bra?
    • Det var jo en himla krangel her om "etikette" for noen (mange) år siden. Mange sluttet å bruke forumet etter det, antageligvis fordi de "tapte". Ironisk nok forsvant de som vant også, så den diskusjonen var jo mye vits i 😛  Ellers er det vel som flere sier, andre arenaer og livssituasjoner har tatt over. Jeg kikker innom av og til. Blir forhåpentligvis valp i september   
    • Jeg har hunder som jeg napper hår i ørene på.  Bruker earpowder, det gjør det lettere å få tak i hårene og de slipper lettere.  Noen ganger når hårene sitter langt inne, bruker jeg veneklemme (arterieklemme) for å få de ut.  Dette får du i dyrebutikk. Håper dette kan hjelpe deg.  Hvis hunden stritter imot, må det bare trenes på, så går det fint.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...