Gå til innhold
Hundesonen.no

Hundepass?


Enits

Recommended Posts

Skrevet

Hei!

Jeg er invitert på vinkveld lørdag om 2 helger. så regner med det da er snakk om siste lørdagen i mars.

Men, jeg har ikke noe sted å gjøre av nala! Har ingen som kan passe henne. Så da tenkte jeg se om det kanskje var noen her inne som hadde lyst å passe henne for meg? Blir da fra lørdag til søndag :hmm:

Håper det er noen som har lyst :(

Skrevet

Jeg passer henne gjerne, om jeg får overtalt husverten til å få lov å ha hund her denne korte perioden :hmm:

Hun har sagt du skulle vurdere om jeg kunne få opp min hund et par uker, så skulle ikke tro det var noe problem å ha en hund fra lørdag til søndag.. Bare si fra, så skal jeg høre med henne :(

Skrevet

Jeg passer henne gjerne, om jeg får overtalt husverten til å få lov å ha hund her denne korte perioden :hmm:

Hun har sagt du skulle vurdere om jeg kunne få opp min hund et par uker, så skulle ikke tro det var noe problem å ha en hund fra lørdag til søndag.. Bare si fra, så skal jeg høre med henne :(

Gjør det :o Eneste er at jeg ikke vet hvordan jeg skal få henne opp til os :P hehe.

Skrevet

Gjør det :hmm: Eneste er at jeg ikke vet hvordan jeg skal få henne opp til os :( hehe.

Jeg kan spørre hvertfall, så finner vi evt. ut av det siden :o

Skrevet

Sendte en melding, og fikk til svar at det var sikkert ok :hmm:

Så flott :( Da skal jeg se om jeg klarer å fikse transport :o

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...