Gå til innhold
Hundesonen.no

Gul Avføring


Kaja

Recommended Posts

Cosmo har i det siste driti en del ganger i løpet av dagen, men siden avføringen har vært normal har ikke dyrlegen sakt at det gjør noe, prøvde å bytte for med samme med det nye foret (gikk fra Royal canine til Hills).

Men i dag er den skikkelig gul :lol:

Den ser normal ut, bortsett fra fargen. Og han spiser og drikker som vanlig.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

helt normalt med gul avføring når de spiser hills spesielt om de får kylling og ris foret . slik var det med en av mine hunder også. signal gul, til slutt ble jeg så lei av alle spørsmålene om hun var syk at jeg byttet for :lol:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Gratulerer! Noe så nydelig! Og hun er superheldig som får komme til deg, jeg er helt sikker på at du har tålmodigheten og kunnskapen til å gi henne tryggheten hun trenger. Masse lykke til! Det er masse jobb, men også veldig verdt det når de begynner å stole på deg og slappe av. Definitivt noe spaniel der.
    • Lilje er en blandingshund født 23.07.22, som har vært på prøve hos meg i 5 uker. I går ble det avgjort at jeg skal overta henne, så da må jeg jo nesten lage en liten presentasjon  Hun kom inn i livet mitt ganske ut av det blå, og er en hund med en vanskelig bakgrunn og relativt store atferdsproblemer. Etter å ha hatt verdens enkleste hund i nesten 14 år hun litt av en utfordring, men hun er såpass ung at jeg tror det er håp for henne. Hun er veldig trenbar og elsker å være med på alt som er gøy, og på disse ukene hun har vært hos meg har hun fått prøve seg på både spor og søk, som hun liker veldig godt. Det meste av atferdsproblemene skyldes nok mest usikkerhet, så vi jobber med å bygge opp selvtilliten hennes. Målet etter hvert er å delta på blodsporprøver, og kanskje også konkurrere i nosework.  
    • Anbefaler at du kommer med noen punkter om hvilke egenskaper du ønsker i en hund og hva du kan tilby den. Ellers blir ikke raseanbefalinger så mye mer enn skudd i blinde  
    • Er de ikke alle ganske energiske og formbare? De individene av gjeterhunder jeg har sett som har vært passe rolige og greie er typisk raser som skal ha mye energi og være en håndfull, så det ligger antakelig mange år med mye trening bak.
    • Til hva? Det er umulig å anbefale en rase uten å vite hva slags aktivitetsnivå du ser for deg, om du skal drive aktivt med jakt, bruks eller hundesport, hvor mye pelsstell og støvsuging du vil ha osv.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...