Gå til innhold
Hundesonen.no

Banner?:)


Birte

Recommended Posts

Noen som har veeeldig lyst å lage en banner eller to til meg? :) [-o<

Ser det er mange som har spurt om det, så jeg hadde blitt veldig glad om noen hadde orket å lage en til oss også :)

Bilder kan hentes på hjemmesiden vår: www.freewebs.com/tollersico

Bare til å plukke ut de du liker best og synes passer bra til:-) samme hvilken farge du bruker, og skriv gjerne det du har lyst til=D Men trenger ikke mye tekst :D Tuusen takk på forhånd om noen gidder :wink:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

sicobanner.jpg

laget et jeg :P Håper du liker det :wink:

nemmen så nydelig :):D bare en ting :D Det det er ikke Sico, men broren hans Scott :wink: Men banneren var kjempeflott altså =D> Kanskje litt dumt å bruke et som ikke er av min hund liksom.. Men takk uansett :)

ps: får ikke håpe du blir flau eller noe :wink:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

nemmen så nydelig :):D bare en ting :P Det det er ikke Sico, men broren hans Scott :wink: Men banneren var kjempeflott altså =D> Kanskje litt dumt å bruke et som ikke er av min hund liksom.. Men takk uansett :)

ps: får ikke håpe du blir flau eller noe :wink:

Oisann :oops: bare tok et bilde på hjemmesiden din jeg :P tenkte det var Sico siden det var sånn "alene" bilde :D men da skal jeg lage et nytt et! men han var i hvertfall veldig nydelig han også!! :P

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Oisann :oops: bare tok et bilde på hjemmesiden din jeg :P tenkte det var Sico siden det var sånn "alene" bilde :D men da skal jeg lage et nytt et! men han var i hvertfall veldig nydelig han også!! :P

Ja, han er så nusselig :P Tusen takk for at du gidder :wink:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Noen som har veeeldig lyst å lage en banner eller to til meg? :D  [-o<  

Ser det er mange som har spurt om det, så jeg hadde blitt veldig glad om noen hadde orket å lage en til oss også :D  

Bilder kan hentes på hjemmesiden vår: www.freewebs.com/tollersico

Bare til å plukke ut de du liker best og synes passer bra til:-) samme hvilken farge du bruker, og skriv gjerne det du har lyst til=D Men trenger ikke mye tekst :P  Tuusen takk på forhånd om noen gidder :wink:

Her er din animerte banner :P

BrteSico.gif

Med så klare bilder, er det bare morsomt å lage ting. Så har du jo også en vakker hund :P

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Life's a beach, og når det er kaldt og surt og blåser, så har vi den for oss selv, så det var ikke så ille, men det var ikke så vel heller, for Ede har ikke store radiusen (0-2m) eller masse interesse for å utforske omgivelsene selvstendig, så aktivitet begrenser seg mest til mutterns fremdriftstempo og kastearm. Det som er dårlig med det er det samme som er bra med det. Borrelås klengete er dog veldig å foretrekke over selvstendig på vift i sin egen verden. Bonus for egen helse å måtte løpe litt og være mer aktiv for å gi Ede mer av aktiviteten han trenger.  Virkelig ikke så mye å melde fra en stadig mer rutinepreget hverdag sammen. This is it nå, liksom.  Ede har begynt gå på turbusser helt selvstendig, flink opp trappen og går rett til plassen sin på midten. Trenger finne en smart måte å trene på å rygge i vinkel, for å komme inn mellom seter. Mestrer vi ikke det, så må vi stå over en buss om det er barnevogner og bagasje på den plassen der.  Å gå ned trappene på tur ut av bussen ligger lenger frem i tid. Han har gått ned bare sju trappetrinn i sitt liv så langt, og de var av normal bratthet. De tre veldig bratte trinnene på turbussen vil han fortsatt bæres ned. Nærmer seg antakelig 150 kg valpevekt nå, slik det føles i armene mine. Trenger derfor begynne lære gå de tre bratte trappetrinnene ned på egenhånd også, ellers vil han finne veien ned der på den harde måten, fordi jeg er evig optimist og vil at some point overvurdere min egen evne til å bære ham ned der. Seriøst, han begynner bli tung å bære i armene. Fordi jeg er idiot har vi KUN løftet med hodet til høyre side, hele livet, og dermed mesteparten av vekten hans på den svakeste armen min. Å snu for å bære motsatt vei er et alvorlig avvik i prosedyre som må rapporteres og meldes og klages på og ankes i flere runder før vi etter en lang godkjenningsprosess kan vurdere prøve på den måten.  Å bli bært på såkalt påssarygg (trønder, sjø) har vi begynt få litt dreisen på. Ede synes det var skummelt i starten, men har begynt like å leke ryggsekk nå. Aberet er at jeg har utnyttet jukkeangrep bakfra for å shape det inn. Usikker på om han tør gjøre det der foran et publikum på bussen. Han er jo i den alderen. Å vise affeksjon for foreldre er veldig pinlig. Mulig han heller vil reise med buss til evig tid enn å ta den flausen der for å komme seg ned trappen.  Vi får se. Det finnes antakelig en viss mengde NomNoms som i bunnen av den trappen der vil vekke den nødvendige motivasjonen til å klare komme seg ned de trappetrinnene selvstendig i en fei. 
    • Dette handler mer om uenighet. Jeg håper du sier nei til dette. Om du hadde visst at hunden skulle brukes til å produsere blandingskull hadde du ikke skrevet under. 
    • Uff, det er vanskelig med oppdrettere man ikke er enig med, dessverre. Du sier det står i kontrakten at avl skal følge NKKs retningslinjer, men hva står i kontrakten om brudd? Det hjelper jo ingenting med en kontrakt dersom ikke betingelsene ved brudd er beskrevet. Juridisk sett står oppdretter som eier, og om hun ikke vil la deg kjøpe ut hunden til full pris så er det dessverre opp til deg å heve kjøpet på grunnlag av kontraktsbrudd. Dette er veldig vanskelig når det er snakk om et levende dyr og ikke en faktisk vare. Du kan jo også eventuelt kontakte NKK for råd.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...