Gå til innhold
Hundesonen.no

Langedrag og akvariet


laikamor

Recommended Posts

Skrevet

Her kommer noen bilder fra årets ferie. Først var vi på Langedrag, så reiste vi videre, til Eidfjord (min bestemor kommer derfra, så har noe familie der), og til slutt reiste vi til Bergen. Der var vi på besøk til mitt søskenbarn, og vi var på akvariet.

Langedrag:

291191k.jpg

Elgen

2njf4ls.jpg

Ulv

2w7fwcl.jpg

Gaupe

2irkn7p.jpg

Fjellrev

28v5bmw.jpg

Tuva inne hos ulvene

4szoyb.jpg

På besøk i ulvegården

2moa1yb.jpg

2lwumpt.jpg

e7dk79.jpg

Steinsdalsfossen

2cpbx3a.jpg

Akvariet:

2iq0zs.jpg

dd1j6v.jpg

xbw93.jpg

k01yll.jpg

242iv5z.jpg

Skrevet

Fikk dere komme inn til ulvene? :lol:

Er det noe alle får? :D

Har ikke vært på langedrag siden leirskolen i 6.klasse, hehe, så dit må vi virkelig ta turen neste sommer tenker jeg :D

Skrevet

Ja, man må betale 500 for å komme inn til ulvene, og 350 for å komme inn til gaupene :lol: I tillegg så må det være minst tre påmeldte for at det blir noe av.

Skrevet

Har alltid hatt lyst til å besøke ulvene^^ Og vi skal til akvariet i Bergen neste uke! =D Gleder meg! :lol: Alltid vært glad i forskjellige parker jeg,. barnslig som jeg er :D

Skrevet

Har alltid hatt lyst til å besøke ulvene^^ Og vi skal til akvariet i Bergen neste uke! =D Gleder meg! :wub: Alltid vært glad i forskjellige parker jeg,. barnslig som jeg er :wub:

Da er vi to :wub:

Skrevet

Hehehe bra det ikke bare er meg! :wub: Synes det er kjempekoselig jeg! :)

Meg også :wub: Føler meg av og til litt rar, spesielt i dyreparker, fordi jeg er MINST like engasjert som alle barna som er der... Er jo bare 16 selv, men likevell :wub:

Skrevet

Får man klappe ulvene?? :ahappy:

Absolutt ta oss turen neste sommer skjønner jeg :ahappy:

Nei, det er de ulvene som ikke er sosialisert man er inn til :hyper:

Skrevet

Har jobbet der en stund før men det var før de tenkte kun økonomi...

Den beste tiden var da Edvin drev den etter sin drøm og nå er alt bare butikk

det var nok best da ja :rolleyes2:

savner gjengen fra den gangen :whistle::whistle:

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...