Gå til innhold
Hundesonen.no

Noen som vil lage banner for meg?


SiriogDiego

Recommended Posts

Skrevet

Er det noen snille folk her som vil lage en banner til hjemmesiden min? Jeg er helt grønn på det, så trenger litt hjelp.

Jeg vil gjerne at det skal stå "livet med en jack russell terrier" og den må være 940x198 pixels (tror jeg :icon_redface:)

Jeg er usikker på farge, men en som går litt i et med resten av hjemmesiden.

Her er noen bilder som kan brukes:

DSC01828.jpg

DSC01823.jpg

188.JPG

202.JPG

260.JPG

IMG_4980.jpg

IMG_4617.jpg

Skrevet

Takk :blink: Hadde det gått an å gjøre bakgrunnen mørk og skriften lys? Liker den godt, men litt usikker om det ble litt mye hvitt når bakgrunnen på siden er hvit.

Skrevet

Hehehe, lett domenenavn du hadde :wub:

Lite tips: Komprimer bildene du har på siden før du legger de inn, for bare første bildet du har der er på 3.85MB og det laster treeeegt.

Skrevet

Hehehe, lett domenenavn du hadde :wub:

Lite tips: Komprimer bildene du har på siden før du legger de inn, for bare første bildet du har der er på 3.85MB og det laster treeeegt.

Takk for tipset :wub:

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det bør nok helst foregå i et annet rom, om ikke utenfor huset eller ihvertfall på god avstand. Om du gjør det rett foran de andre hundene i bur så er du like langt.
    • Jeg har forresten prøvd å ha en kattunge i litt lukka kattebur. Ikke sånt hundebur med gitter. Men så at kattungen da ble stressa når hunden gikk på utsiden. Men skal prøve flere ganger.
    • Takk. Ja har prøvd med en hund avgangen. Men da blir det konsert ved siden av på de andre hundene. Men prøvd flere ganger. Har dog ikke prøvd å ha kattungene i bur med hund løse. Men er redd kattungene da blir utrygge hvis de ikke kan klatre høyt eller gjemme seg. Og at hunden da skal bjeffe på kattungene utenfra.
    • Har du forsøkt med bare en hund alene med en kattunge? Jeg har heller ingen erfaring med dette, men fra å introdusere miniatyr valp til voksen mellomstor hund. Det tok litt tid før de var gode venner. Jeg ser for meg at kanskje senior alene med en kattunge i fanget..? Samtidig øker det jo stress veldig om den andre holder konsert i rommet ved siden av.   Edit: Har du forsøkt kattungene i bur med hundene fri? Jeg husker det sjalusidrapet en rottweiler begikk på en toåring for noen år siden, hvor jeg er hellig overbevist om at måten de brukte buret på var en tungt medvirkende årsak. Når ungen kom på besøk ble hunden satt til side i bur i sitt eget hjem, i stua, mens mamsen dens ignorerte den og begikk kos og lek med ungen på gulvet og i sofaen rett foran den. Drapet ble begått en dag hunden var forvist til hagen mens ungen var inne med matmor og fikk forsyne seg selv fra fryseren midt i glaninga på hunden, hvorpå det bikket fullstendig over for den. Jeg tror ikke det var jakt, men ren sjalusi og ressursforsvar.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...