Gå til innhold
Hundesonen.no

Ny overnatting i Skiptvet


armagnac

Recommended Posts

  • Svar 256
  • Created
  • Siste svar

Helga 24-25 og helga etter er ledige, i august er det jo valpeshow et sted i østfold vi skal på! (morokulien elns.. ja vi er totalt lost og skal kjøre på gps :whistle: )

Morokulien :whistle: Hvor i Østfold er det?? ja er en del show, så får velge helger i mellom utstillingene :icon_cry:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Kanskje vi også sniker oss med :whistle: Men jeg har en bikkje som kan være litt bitch da :wave: Pleier å være grei når de er løse, men i bånd er hun en dritt..!

Hadde vært koselig om du blei med :wave::lol: De er jo løse (på et meget stort inngjerdet område) og ingen av våre (GD'ene) svarer på slik småbittching :whistle: Så det blir nok en fin overnatting uansett :icon_cry:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Hadde vært koselig om du blei med :whistle: :whistle: De er jo løse (på et meget stort inngjerdet område) og ingen av våre (GD'ene) svarer på slik småbittching :icon_cry: Så det blir nok en fin overnatting uansett :wave:

Hmmm... Jeg må fikse meg et telt da, men det har jeg tenkt til å kjøpe meg uansett.. Hmmm... Må sjekke ut det med datoen altså! Veldig fristende :wave:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Hmmm... Jeg må fikse meg et telt da, men det har jeg tenkt til å kjøpe meg uansett.. Hmmm... Må sjekke ut det med datoen altså! Veldig fristende :whistle:

Ja, må nesten gjøre det da :wave: Får håpe datoen passer :whistle: Koselig med masse fine hunder som leker og koser seg, mens vi jentene griller og prater :icon_cry::wave:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Ja, må nesten gjøre det da :wave: Får håpe datoen passer :wave: Koselig med masse fine hunder som leker og koser seg, mens vi jentene griller og prater :whistle::lol:

Da skal jeg finne ut av det i morgen tror jeg :icon_cry: Åååh, nå har jeg skikkelig lyst altså! Og bikkja er for det meste snill altså :whistle:

Jeg veit forresten ikke hvor skiptvedt er da, annet enn at det er i Østfold?!

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Da skal jeg finne ut av det i morgen tror jeg :whistle: Åååh, nå har jeg skikkelig lyst altså! Og bikkja er for det meste snill altså :whistle:

Jeg veit forresten ikke hvor skiptvedt er da, annet enn at det er i Østfold?!

Går nok så bra så, er ikke hysterisk for litt knuffing :lol:

Hvor kjent da?? For du kommer med Moss/Horten fergen du da :wave: I følge gule sider følher du riksvei 115 hele veien :) Mener det står skiltet mot Skiptvet fra Moss :)

Eller er adressen du skal til Stokkebekkveien 184, hvis du eventuelt har gps eller kjører etter gule sider :icon_cry: Kan også møte deg i sentrum :wave:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Går nok så bra så, er ikke hysterisk for litt knuffing :)

Hvor kjent da?? For du kommer med Moss/Horten fergen du da :whistle: I følge gule sider følher du riksvei 115 hele veien ;) Mener det står skiltet mot Skiptvet fra Moss :icon_cry:

Eller er adressen du skal til Stokkebekkveien 184, hvis du eventuelt har gps eller kjører etter gule sider :whistle: Kan også møte deg i sentrum :wave:

Ja Horten/Moss er vel det kjappeste :wave: Åssen er det med hund der? Må hun bare stå i bilen da?

Hummhumm... Jeg har ikke gps, men pleier å være ganske god på veibeskrivelser! Ellers tar jeg også gjerne imot litt hjelp ja :lol: Hehe! Vi kan jo se på det når det nærmer seg :)

Jeg må sjekke kart og litt sånt, men det gjør jeg på jobben i morgen for har en pc som henger seg bare man ser hardt på den, her hjemme :P

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Ja Horten/Moss er vel det kjappeste :wave: Åssen er det med hund der? Må hun bare stå i bilen da?

Hummhumm... Jeg har ikke gps, men pleier å være ganske god på veibeskrivelser! Ellers tar jeg også gjerne imot litt hjelp ja :whistle: Hehe! Vi kan jo se på det når det nærmer seg :icon_cry:

Jeg må sjekke kart og litt sånt, men det gjør jeg på jobben i morgen for har en pc som henger seg bare man ser hardt på den, her hjemme :lol:

Er eget hunderom på fergen :) Er god veibeskrivelse på gule sider, eller så skal jeg hjelpe deg med veien på pm :whistle::wave:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Ja Horten/Moss er vel det kjappeste :wave: Åssen er det med hund der? Må hun bare stå i bilen da?

Hummhumm... Jeg har ikke gps, men pleier å være ganske god på veibeskrivelser! Ellers tar jeg også gjerne imot litt hjelp ja :whistle: Hehe! Vi kan jo se på det når det nærmer seg :whistle:

Jeg må sjekke kart og litt sånt, men det gjør jeg på jobben i morgen for har en pc som henger seg bare man ser hardt på den, her hjemme :wave:

vi kan jo ev dra sammen da. ie. kjøre sammen. Thorstein (bedre halvdel blir med på tur) og jeg har GPS i bilen, og vi kan jo bare møtes ved horten ferja :lol: helt ok hunderom med vannskåler og vask etc på ferja. Også kan vi kjøre ilag oppover :icon_cry:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

vi kan jo ev dra sammen da. ie. kjøre sammen. Thorstein (bedre halvdel blir med på tur) og jeg har GPS i bilen, og vi kan jo bare møtes ved horten ferja :whistle: helt ok hunderom med vannskåler og vask etc på ferja. Også kan vi kjøre ilag oppover :whistle:

Da kan jo jeg bare kjøre bak dere fra moss da :wave: Og så kan vi jo ta ferja sammen :icon_cry: Hvor i Vestfold bor dere forresten?

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Vear/nøtterøy. så kjører ifra Tønsberg :whistle:

er jo bare å bestemme hvilken ferje vi satser på å ta:P (tidtabellene er på nett) også møtes vi på hunderommet ;-)

Det høres ut som en idè altså :whistle: Nå må jeg bare finne ut om jeg faktisk kan nå da :icon_cry:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Det er ingen grunn til å ikke bruke tørrfôr som godbiter ellers også, det er jo bare mat, så lenge hunden vil ha det. Og vær for all del ekstremt forsiktig med AI. De stiller ikke vesentlige spørsmål som en veterinær vet å spørre før man behandler en hund. Kildekritikk er fint, men det kommer helt an på hvilke kilder man bruker. Og har lov til å bruke. Så enten er AI-en trent på ulovlig materiale, eller så har den et begrenset spenn av kilder. I tillegg er det ekstremt stor forskjell på hundehold i ulike land, så selv forutsetninger for forskning og råd fra profesjonelle vil variere stort.
    • Altså hvorfor har ikke jeg tenkt på dette?!  Så genialt med AI altså👏🏻  Har snakket med vetrinær igjen i går, og vi skal forsøke med Hills sitt allergifor:) Vi startet overgang i går og lillemann ELSKET det og «sorterte» maten i skåla for han skulle spise Hills-bitene først🤣  Det som var et kjempepluss var at foret har godbiter med samme ingredienser, så de kunne han få 4 stk av om dagen, selv om han er på eliminasjonsdiett. Så GJETT om det ble fest hjemme i går. Første godbit på mer enn syv uker.  Fikk også sove natta gjennom uten magetrøbbel og i morres var avføring fast og fin!    Har skikkelig tro på at dette skal bli bra🫶🏻 OG når vi forhåpentligvis starter provokasjonsdiett om noen uker så skal vi starte med VOM fra taste!    Tusen takk for gode råd folkens👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 Dere er helt supre som tar dere tid til å svare, og nå er vi såå lykkelige i heimen😍    
    • Takk! 🥰 Jeg glemte at det finnes en verden av små butikker utenom gigantene. Du reddet dagen og uka og måneden, og potensielt hele sommeren min. Nettopp vært på kurstime med råfor klabb og klæss og isj, og så ikke veldig lyst på fremtiden. Får hamstre.
    • Et enkelt nettsøk ga meg flere nettbutikker som har det? Ellers så er det flere som har lignende produkter, jeg kjøpte noen veldig gode for noen år siden, men husker ikke merke nå. Var ikke K9.
    • Fortviler, fordi det er tomt for nomnoms 😨 Det perfekte snæck. Smakelighet på høyde med favoritt råfor, men i en konsistens som kan skjæres med ostehøvel, til tynne, store skiver som dekker store deler av tunga og ganen og gir maks bæng for the bucks - verdi per kalori - som belønning. Rene råvarer av dyr, ikke noe vegetabilsk tull som fillere, i verdens mest tasty snæck av en konsistens som ikke klæsser til lomma eller hendene. ..og det er TOMT. Lå to pølser igjen i hylla på K9 Hundesenter i dag. Jeg kjøpte den ene. Tomt.  You don't know what you've got till it's gone. Det der er en uerstattelig belønning. Alt annet er enten for tørt og for lav verdi, og feil form, eller for klæssete og ekkelt og uhygienisk å fare rundt hjemmefra med.   K9 Nomnoms er (var? 💔) den P E R F E K T E treningsgodbit.    Gid noen med litt kundegrunnlag kan pushe på K9 for å få de til å produsere mer av det der. Finnes faktisk ikke andre belønninger av samme kvalitet. Enten må vi nå ned på belønningsverdi, eller jeg må begynne klæsse med å ha Vom og kjøleelementer i lommene K9 Nom Noms  produsert av K9 Hundesenter - Midt-Norsk Kompetansesenter for hund.  Please, please! Noen med litt kundegrunnlag og salgsvolum, push dem for å få produsert mer av det der 🥺    
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...