Gå til innhold
Hundesonen.no

Nå er de møkk lei i Fjellveien


Artemis

Recommended Posts

Skrevet

Haha, ekkelt men litt kult! :whistle: JEG ville iallefall tenkt meg om en ekstra gang før jeg kastet fra meg en bæsjepose om jeg gikk den veien!

Synes forsåvid hele konseptet med å plukke opp og hive fra seg posen er helt sprøtt, men det er nå en annen sak... Ødelegger liksom hele poenget, gjør det faktisk verre tom (så sant det ikke er biopose da).

Skrevet

Jeg kan virkelig ikke forstå att NOEN faktisk plukker opp, knyter sammen og slenger posen ifra seg på bakken, jeg.... Det er jo så vannvittig at man ikke tror at det er sant engang!

Men ja, får håpe de som gjør sånt ikke er såååå idioter at de faktisk kan ta seg nær av et slikt skilt, da.

Susanne

Skrevet

Jeg kan virkelig ikke forstå att NOEN faktisk plukker opp, knyter sammen og slenger posen ifra seg på bakken, jeg.... Det er jo så vannvittig at man ikke tror at det er sant engang!

Signeres...

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er vel nyttig uansett hva slags pels hunden har vil jeg tro. Du skrev i startinnlegget at du har en "ikke røytefri hund"? Mente du omvendt? Det er jo stor variasjon i pelstype på hunder som ikke røyter også, men uansett må jo ørene nappes.
    • Er det nødvendig? Altså om det er lurt å ha og å bruke på pels som ikke røyter? Om det funker bra?
    • Det var jo en himla krangel her om "etikette" for noen (mange) år siden. Mange sluttet å bruke forumet etter det, antageligvis fordi de "tapte". Ironisk nok forsvant de som vant også, så den diskusjonen var jo mye vits i 😛  Ellers er det vel som flere sier, andre arenaer og livssituasjoner har tatt over. Jeg kikker innom av og til. Blir forhåpentligvis valp i september   
    • Jeg har hunder som jeg napper hår i ørene på.  Bruker earpowder, det gjør det lettere å få tak i hårene og de slipper lettere.  Noen ganger når hårene sitter langt inne, bruker jeg veneklemme (arterieklemme) for å få de ut.  Dette får du i dyrebutikk. Håper dette kan hjelpe deg.  Hvis hunden stritter imot, må det bare trenes på, så går det fint.
    • En hundefrisør kan antageligvis hjelpe deg bedre enn en dyrlege, både med den faktiske jobben og opplæring om hvordan du gjør det selv. Har du ikke fått noe veiledning av oppdretter om tilvenning og trening på pelsstell? Hvis det er en rasehund så er det også mulig at raseklubben har klippekurs eller noen som kan hjelpe.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...