Gå til innhold
Hundesonen.no

noen som vil lage et banner til meg=)???


~Marlene~

Recommended Posts

Skrevet

jeg hadde vært takknemli om noen kunnelage banner til meg, bare prøv masse forsjelli=)

det skal stå: La-Keila's Mira på banneret=)

gjerne me sommerfuler rundt, jeg trenger flere banner;)

Skrevet
jeg hadde vært takknemli om noen kunnelage banner til meg, bare prøv masse forsjelli=)

det skal stå: La-Keila's Mira på banneret=)

gjerne me sommerfuler rundt, jeg trenger flere banner;)

da trenger jeg bilder av henne :D

Skrevet

Har laget noen bannere jeg ogsa :)

Ble kanskje litt mange sommerfugler men?

Det kan jo ordnes i tilfelle :P

mirabanner18fk.jpg

mirabanner23jm.jpg

Håper du liker dem og a du vil bruke dem :D

De ligger ute på hundenett også, siden det var der jeg så forespørselen :P

Edit: Jeampi, så fine bannerne ble!

vega 88 har du laget den i signaturen selv? For den er jo bare utrolig fin, harmonisk søt og ren! Wow! :P

Skrevet
Har laget noen bannere jeg ogsa :)

Ble kanskje litt mange sommerfugler men?  

Det kan jo ordnes i tilfelle :P

mirabanner18fk.jpg

mirabanner23jm.jpg

Håper du liker dem og a du vil bruke dem :D

De ligger ute på hundenett også, siden det var der jeg så forespørselen :P

basse : bare å lage til meg og :P

Edit: Jeampi, så fine bannerne ble!  

vega 88 har du laget den i signaturen selv? For den er jo bare utrolig fin, harmonisk søt og ren! Wow!  :P

Skrevet
oj.. det der blei feil..

bare å lage til meg og skulle det være der... basse :)

Kan godt prøve å lage til deg, har du noen bilder, fargeønsker, skriftønsker ol? Gjør det Mye lettere ser du :D

Skrevet

Kan godt prøve å lage til deg, har du noen bilder, fargeønsker, skriftønsker ol? Gjør det Mye lettere ser du :D

ligger bilder på hjemmesiden min .... hehe

www.toyaascorner.piczo.com

velg de du mener er fine, og passer... farge spiller egentlig ingen trille,( jeg har ett blått) hehe...

Skrevet
Bare hyggelig Toya :)

Ser ut som noen andre har laget til deg også nå, den var fin :lol:

Den var tøt og stilig Cavalita :D

joda, alt er fint...

men er morro å ha noen å bytte på med :D

Skrevet
Her er bannerne jeg har laget til deg :cry:

Si ifra om det er noe jeg skal fixe på :(

toyabanner12hi.jpg

toyabanner28zm.jpg

toyabanner39df.jpg

takk basse :) de var kjempe fine :(

trenger ikke å forandre på noe...

Skrevet
Lyst til å lage til meg også' date=' Basse?[/quote']

Det kan jeg godt vettu :cry:

Bare å sette ut en link til noen bilder, sende de på mail, pm.. What ever :)

Si gjerne litt om hva slags bakgrunn og farger du ønsker, skrifttyper, antall bilder, tekst, med eller uten adressen og slike ting :(

Jo mer info des bedre egentlig :(

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Hvis han faktisk er blanding av havanais og malteser så er han ikke en maltipoo i det hele tatt. Maltipoo er blanding av malteser og puddel (poodle, derav -poo-delen av navnet).  For det første bør han sjekkes for alle arvelige helseproblemer som forekommer både hos havanais og malteser. Det er vel noe allergi, øyeproblemer og kneledd/albueledd ihvertfall. Så bør du ha oversikt over gemytt og helse hos begge foreldrene og helst søskenene og gjerne halvsøsken eller andre nære slektninger til hunden. Det hjelper ikke at din hund er snill og frisk, hvis han er unntaket i kullet. Da risikerer du å avle videre på problematiske gener, selv om det ikke har vist seg hos din hund. Dette er hovedårsaken til at raseavl er lettere å gjøre på en god måte, fordi man har registrert statistikk over helsedata i flere generasjoner. Hvis du tenker å få valper så kan det uansett også være greit å gå NKKs oppdretterskole, det er mye viktig informasjon der uavhengig av om du avler på renraset eller blandingshund. https://www.nkk.no/kurs-utdannelse-og-aktiviteter/kursoversikt-alle/ Generelt tenker jeg at det er veldig mange hunder som omplasseres og unødvendig å avle om man ikke har noe målrettet tanke for det, som de fleste seriøse oppdrettere har for rasehunder når de studerer helse- og utstillingsresultater. Det finnes mange gode og snille hunder som trenger et hjem.       
    • Hei. Jeg har en maltipoo hund som er blanding av havanes og malteser. Veldig godt gemytt på han. Rolig og veldig snill. Ble 2 år 17 juli. Hvordan kan jeg gå fram? Han er i ekstase å merker han er ungdoms tiden nå. Trenger litt tips . Vil gjerne forme han videre pga hvor fin han er. 
    • Alle dyr har naturlige instinkter som styrer dem. Noen er byttedyr, som lever av gress, bær og annet de finner i naturen, og som har fluktinstinkter når det er noe i nærheten de oppfatter som fare. Typisk eksempel er hester, sauer, hjortedyr osv. Noen er rovdyr som lever av å fange, drepe og spise andre dyr. Både katter og hunder er rovdyr, samt ulv, gaupe, bjørn osv. Fra lenge før hunder (og katter) ble domestiserte og holdt som arbeids- og kjæledyr har dette vært instinkter som rett og slett har holdt dem i live. Det er naturlig adferd å jage og drepe, men vi har avlet bort veldig mye av de sterkeste instinktene. Ulike dyr har også ulikt språk og væremåte, og de aller fleste kommuniserer best med sin egen art. Og så er det noen som kommuniserer på tvers av arter, i varierende grad. Anbefaler å lese litt om språk og adferd både hos hund og katt, og som sagt få hjelp fra fagfolk.
    • Hvorfor er det sånn at alle katter skal jages?
    • Det er jeg også redd jeg må gjøre. Omplassere kattene. Men er vanskelig fordi har blitt så glad i dem.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...