Gå til innhold
Hundesonen.no

Hva skal din hund få i julegave?


_aussie_

Recommended Posts

Skrevet

han skal få en kong, vet ikke om han skal få med eller uten tau ennå. og et stort bein!!sånn virkelig stort ett..skal se på trekk seler og. han skal i allefall få noe mer enn bare en kong.kanskje ett halsband. eller noe annet godt. :D

hva skal luna få da? :)

Skrevet

Wulfi: ingen hunder har et forhold til jul. det er derimot vi mennsker og eiere som synns det er koselig og gi vår firbente bestevenn noe tul jul :D

ask får antageli et fint stort ben..kanskje ett ytt bånd og halsbånd? av onkel og tante, og evita så får han vell godbiter tipper jeg :)

Skrevet
Min hund har ikke noe forhold til jul' date=' så for han er det en vanlig dag.[/quote']

Ingen hunder har jo selfølgelig det, men det er jo fordi det er koselig da!! :)

Skrevet

ja, jeg synes det er en veldig koselig og spesiell dag, og da har jeg også lyst til at hunden skal kose seg skikkelig den dagen :wink:

Tror kanskje hun får et godt bein eller noe sånt...

Pluss noe hun ikke intresserter seg så mye for da, hun trenger reflekser f.eks.

Skrevet
han skal få en kong, vet ikke om han skal få med eller uten tau ennå. og et stort bein!!sånn virkelig stort ett..skal se på trekk seler og. han skal i allefall få noe mer enn bare en kong.kanskje ett halsband. eller noe annet godt. :D

hva skal luna få da? :)

Til Luna har jeg hitill kjøpt:

* En hundeseng fra petshopgirls

* Tre sånne søte greier til å feste i halsbåndet

* Et leke ben

* Godbiter

Så har jeg bestilt julekalender fra Zolos..

julekalender9268g5wv.jpg

BF_sofaFuksia3stk_stort.jpg Hundesenga hun skal få

princess.jpg en av de til å henge i halsbåndet som hun får (den som er ringa rundt) synes den var så søt =P

Skrevet

noen som vet om noen nett-butikker som selger slike julestrømper med godteri og sånnt til hunder? skulle gjerne kjøpt en slik til ask..så noen i en dyrebutikk, men den kosta jo over 400 kr..men den var stoor da. :)

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Håper på det. Behandler er iallefall positiv, jeg blir litt negativ merker jeg basert på tidligere erfaring. Men det er positivt at hun ikke halter eller noe sånt og tilsynelatende bygger fin og jevn muskulatur og ifølge behandler er myk og fin med god bevegelsesfrihet i ledd. 
    • Artig med rykk-og-napp-voksing😬 Håper vondt'er er forbigående🤞
    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
    • Det er hundrevis av hunderaser, så det er litt av en jobb å liste alle. I prinsippet er kanskje myndene de mest krevende fordi de er selvstendige, egenrådige og har høyt jaktinstinkt. Men det er også individuelt.
    • Hvilke hunderaser er vanskeligst å ha løse utenom båndtvangen? Sikkert de med mye jakt. Men hvilke?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...