Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

  • Svar 362
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Skjønne vovva blei seks år gammel 4. november   Det har vært et veldig annderledes år for oss. Damien har alltid vært full av energi og tilsynelatende frisk som en fisk. Men i år har han hatt mye

Litt høstbilder av søtnosen. Har lagt på han litt, synes han var litt i tynneste laget på de forrige bildene. Han begynner også å få tilbake litt muskler, nå går vi jo vanlige turer hver dag 

Noen nye bilder av bebisen. Er så fornøyd med hvor godt han har tilpassa seg livet i byen kontra å vokse opp og å bo på landet. Her er det unger som skriker på andre siden av gjerdet, folk går forbi s

Posted Images

Skrevet
11 timer siden, Stine skrev:

Huff :hug: Godt med en liten en som kan trøste oppi alt det her :wub:

 

11 timer siden, Polfarer skrev:

:hug:

Og gratis med den nye! Kjempe søt er hun :)

Sent fra min Nexus 5X via Tapatalk

 

10 timer siden, LØJ skrev:

Uff, @jma litt mye som skulle skje på en gang. Kondolerer! D er dypt savnet, fineste gutten :heart:

Gleder meg til valpetafsing til helgen :wub:

 

8 timer siden, Lola Pagola skrev:

Fineste Damir :( det var veldig trist å lese at han ikke er mer. Godt du har en liten en som kan gjøre ting litt bedre iallefall

 

8 timer siden, marlenbli skrev:

Åh, kondolerer så mye! Fineste Damien <3 Men gratulerer med ny liten, blir koselig å følge :)

 

7 timer siden, Ozzy skrev:

Uff, så trist med Damien! Men nå har han det ihvertfall godt!  

Og gratulerer så mye med den lille store. :wub:   Fryktelig søt, så søt at jeg vurderte å gi meg på at jeg ikke vil ha enda DC nå :lol:

(og synd med samboeren også!) 

 

7 timer siden, Pringlen skrev:

:hug:

Men grattis med flott valp!

 

7 timer siden, Malamuten skrev:

Så trist med damien :console:

 

Men gratulerer med en flott valp, håper hun blir alt du ønsker deg og holder seg frisk og fin hele livet :)

 

5 timer siden, Th3a skrev:

:hug:

Gratulerer med nydelig valp! Gleder meg til flere bilder av henne. :wub:

 

Tusen tusen takk for all støtte og fine ord!  <3 Jeg har blitt så blaut av dette at valpen til og med får komme opp i sofaen i ny og ne. :D Er veldig glad jeg har henne nå ja, hun er en engel sendt fra himmelen :D :wub: 

Gleder oss vi og @LØJ Hun synes store hunder er litt skummelt og litt spennende så hun trenger litt sosialisering der. :) 

 

 

  • Like 1
Skrevet
21 timer siden, Teserere skrev:

Så leit å lese om Damien :no:

 

 

10 timer siden, Mirai skrev:

Nei, så trist med Damien :( . Føler at det gikk fort fra du fikk vite at han var syk og til nå. Han var en flott hund!

 

7 minutter siden, mara skrev:

kondolerer. Fine hunden :wub:

Tak for omtanken <3 Han fikk anaplasmose i februar i fjor, og det var jo da vi fant ut at han hadde allergi og stort hjerte, og det var da han virkelig ble redusert. Så har gått litt over ett år. Og det året har han jo bare vært en skygge av seg selv :hmm: Ja, han var flott både på innsiden og utsiden, han fortjener masse cred :wub: :wub: :icon_cry:Lykepilla mi <3 <3 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Lapphundene er en helt annen type hund. De er gjeter- og arbeidshunder opprinnelig, selv om de fleste er familiehunder nå. De er også ganske selvstendige, men ikke på langt nær så sære som eurasier. Jeg har inntrykk av at finsk lapphund er litt enklere å trene enn den svenske, men det er såklart individuelle forskjeller også. 
    • Av alle disse rasene som er nevnt ville jeg gått for bearded collie eller sheltie til lydighet. Eventuelt korthårscollie. Men om du vil satse litt på høyere klasser så er ingen av disse ideelle, da ville jeg gått for en litt mer aktiv arbeidshund som retriever eller belger. På hobbynivå er de fleste av disse helt fine. Pumi kjenner jeg ikke særlig godt utover at de brukes en del i agility og bjeffer MYE. Har aldri sett dem i lydighet.
    • Høres ikke så bra ut da. Vurderer også svensk og finsk lapphund. Er det samme der?
    • Takk. Hva med Pumi og gemyttet der? Jeg driver med lydighet.
    • Eurasierene er selvstendige hunder som kan være krevende å trene, særlig til å holde seg i nærheten/være løs. De kan ha en del jaktinstinkt også. Det har vært en del svakheter på rasen med frykt og usikkerhet, men jeg vet ikke hvordan status er for tiden.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...