Gå til innhold
Hundesonen.no

Tessa og Vita-spam!


starlight

Recommended Posts

Skrevet

Fine bilder... :P

Takk :P

Kjempefine bilder av nydelige hunder! :P

Takk :)

Ååå, så stor Vita har blitt! :P :P Nydelige begge to! :P

Hun har blitt stor ja, blir jo snart 2 år :P

Kjempe fine bilder! :P

Takk :P

Vita er VAKKER!

Takk :P (er helt enig så klart ;) ).

Skrevet

Forutenom Lassie, så er nok det den vakreste langhårete collien jeg har sett =). Vakreste tricoloren i alle fall!

Nåh, så koselig sagt da :P Takk :P

Nydelige. :P Og Vita er flott! Akkurat sånn jeg liker collien :)

Takk, akkurat sånn jeg liker den også ;) Tror de er rimelig fornøyde begge to med seg selv også forresten :P

Skrevet

Ååh! Vita er så flott! En sånn elegant fin collie, ikke en ullballcollie! :)

Ellers så synes jeg at størrelsesforskjellen på bildene her og størrelsesforskjellen på avataren din er litt omvendt! :P

Skrevet

Hun har blitt stor ja, blir jo snart 2 år :P

Haha, sånn går det når sist gang jeg så bilder av henne var på banneren din, og når du la ut valpebilder av henne! :) Også har jo jeg vært sløv da. :P

Skrevet

Nydelige hunder og bilder ;)

Takk :P

Ååh! Vita er så flott! En sånn elegant fin collie, ikke en ullballcollie! :P

Ellers så synes jeg at størrelsesforskjellen på bildene her og størrelsesforskjellen på avataren din er litt omvendt! :P

Takk :P Vita begynner nesten å bli litt rørt av alle fine kommentarer, hehe. Haha, ja dere sier noe der altså. Burde få fikset den der avataren snart :P

Haha, sånn går det når sist gang jeg så bilder av henne var på banneren din, og når du la ut valpebilder av henne! :) Også har jo jeg vært sløv da. :P

Hehe, jeg må få byttet ut den der altså :P

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Men hvis hun spiser opp maten er det vel bare å enten gi henne mer, eller mer energirik mat? Høyenergifôr for jakthunder er for eksempel et godt alternativ.
    • Maten blir som oftest spist opp med en gang. Jeg har sett at hun spiser både tørr for og vom men hun spiser ikke nok siden hun fortsatt er undervektig. Skal bestille en time hos vetrinæren.
    • Mat fremme hele tiden er generelt en dårlig metode for småspiste hunder. Noen få, små måltider om dagen er bedre.  Antar du har testet med vårfôr og råfôr også.  Jeg ville nå uansett tatt en tur til dyrlegen og utelukket at det er noe galt, og få en profesjonell vurdering på om hunden er undervektig eller bare naturlig tynn.
    • De får mat til forskjellig tidspunkt. Hunden virker helt frisk og rask. Ellers hadde jeg tatt hun med til veterinæren alt. Når jeg gir henne godbiter vil hun alltid ha.  Hun er også lavere enn rasestandarden i mankehøyde og er ellers liten på alle områder.
    • Parasitter er det ikke da hun også lever med andre hunder og de er normalvektige. Ellers hadde de også blitt smitta. Hun får lik mat som de andre. Noen ganger er det mat fremme hele dagen mens andre dager blir det spist opp. Har ikke merka noen forskjell men gjør dette for at det skal være en forandring. Har prøvd flere for. Burde jeg da dra til dyrlegen for å sjekke stoffskifte?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...