Gå til innhold
Hundesonen.no

Redigeringsprogram


Schanto

Recommended Posts

Skrevet

Noen som kan anbefale meg et redigeringsprogram til bildene mine? Det bør være ganske enkelt da jeg ikke er noe datageni. Ser mange av dere lager noen fantastiske bildecollager og skulle gjerne prøvd meg på det samme.

Skrevet

Hvis du laster ned photoscape kan du gjøre enkel redigering, samt lage collager. Er det mange her inne bruker vet jeg :wub: det er gratis, bare google det så finner du et sted du kan laste ned fra.

Skrevet

Æh, Hjelp! Data geni i farta:-) Når jeg skal laste ned får jeg opp Pixillion. Skal det lastes ned? Er vel et helt annet program, eller? Er redd for å gjøre noe galt, så trenger ting inn med teskje.

Skrevet

Æh, Hjelp! Data geni i farta:-) Når jeg skal laste ned får jeg opp Pixillion. Skal det lastes ned? Er vel et helt annet program, eller? Er redd for å gjøre noe galt, så trenger ting inn med teskje.

Hmmm, det har jeg ikke vært borti. Hvilken av nedlastningsknappene valgte du (brothersoft, cnet download eller softonic)? Cnet pleier å fungere greit.

Skrevet

Jeg lastet ned Picasa 3, men der går det ikke å endre bakgrunner og sånt etter hva jeg har klart å skjønne. Skal prøve på nytt når jeg kommer hjem ikveld. Meget mulig jeg roper på hjelp her inne igjen:-)

Skrevet

Ser du har fått hjelp men vil bare si at jeg er veldig fornøyd med photoscape. Det er lett å bruke og det er lett å få det "fint"

Håper på å se noen fine collager fra deg:)

Skrevet

Nå har jeg endelig klart å laste ned Photoscape:-) Så nå skal jeg prøve meg litt frem og se om jeg kan klare å lage noe stilig:-) Tusen takk for hjelpen!

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er vel nyttig uansett hva slags pels hunden har vil jeg tro. Du skrev i startinnlegget at du har en "ikke røytefri hund"? Mente du omvendt? Det er jo stor variasjon i pelstype på hunder som ikke røyter også, men uansett må jo ørene nappes.
    • Er det nødvendig? Altså om det er lurt å ha og å bruke på pels som ikke røyter? Om det funker bra?
    • Det var jo en himla krangel her om "etikette" for noen (mange) år siden. Mange sluttet å bruke forumet etter det, antageligvis fordi de "tapte". Ironisk nok forsvant de som vant også, så den diskusjonen var jo mye vits i 😛  Ellers er det vel som flere sier, andre arenaer og livssituasjoner har tatt over. Jeg kikker innom av og til. Blir forhåpentligvis valp i september   
    • Jeg har hunder som jeg napper hår i ørene på.  Bruker earpowder, det gjør det lettere å få tak i hårene og de slipper lettere.  Noen ganger når hårene sitter langt inne, bruker jeg veneklemme (arterieklemme) for å få de ut.  Dette får du i dyrebutikk. Håper dette kan hjelpe deg.  Hvis hunden stritter imot, må det bare trenes på, så går det fint.
    • En hundefrisør kan antageligvis hjelpe deg bedre enn en dyrlege, både med den faktiske jobben og opplæring om hvordan du gjør det selv. Har du ikke fått noe veiledning av oppdretter om tilvenning og trening på pelsstell? Hvis det er en rasehund så er det også mulig at raseklubben har klippekurs eller noen som kan hjelpe.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...