Gå til innhold
Hundesonen.no

Redigeringsprogram


Schanto

Recommended Posts

Skrevet

Noen som kan anbefale meg et redigeringsprogram til bildene mine? Det bør være ganske enkelt da jeg ikke er noe datageni. Ser mange av dere lager noen fantastiske bildecollager og skulle gjerne prøvd meg på det samme.

Skrevet

Hvis du laster ned photoscape kan du gjøre enkel redigering, samt lage collager. Er det mange her inne bruker vet jeg :wub: det er gratis, bare google det så finner du et sted du kan laste ned fra.

Skrevet

Æh, Hjelp! Data geni i farta:-) Når jeg skal laste ned får jeg opp Pixillion. Skal det lastes ned? Er vel et helt annet program, eller? Er redd for å gjøre noe galt, så trenger ting inn med teskje.

Skrevet

Æh, Hjelp! Data geni i farta:-) Når jeg skal laste ned får jeg opp Pixillion. Skal det lastes ned? Er vel et helt annet program, eller? Er redd for å gjøre noe galt, så trenger ting inn med teskje.

Hmmm, det har jeg ikke vært borti. Hvilken av nedlastningsknappene valgte du (brothersoft, cnet download eller softonic)? Cnet pleier å fungere greit.

Skrevet

Jeg lastet ned Picasa 3, men der går det ikke å endre bakgrunner og sånt etter hva jeg har klart å skjønne. Skal prøve på nytt når jeg kommer hjem ikveld. Meget mulig jeg roper på hjelp her inne igjen:-)

Skrevet

Ser du har fått hjelp men vil bare si at jeg er veldig fornøyd med photoscape. Det er lett å bruke og det er lett å få det "fint"

Håper på å se noen fine collager fra deg:)

Skrevet

Nå har jeg endelig klart å laste ned Photoscape:-) Så nå skal jeg prøve meg litt frem og se om jeg kan klare å lage noe stilig:-) Tusen takk for hjelpen!

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
    • Da ville jeg jo ha byttet madrass, men kanskje ventet til du har fått litt mer kontroll på problemet. Det er veldig mange ting som spiller inn her. Aktivitetsnivå og hverdagslydighet generelt, får hundene det de trenger av aktivisering og trening, har de grunnleggende hverdagslydighet inne, osv.  Når de har lært seg at det hjelper å begynne å bjeffe midt på natten er det nok en større jobb å snu det, men ikke umulig. En mulig måte å trene de til å sove et annet sted er å legge en madrass i nærheten der og sove i samme rommet, men adskilt med grinder. Det forutsetter først at de er trygge og slapper av i sengene sine i utgangspunktet. Dette krever masse trening av hundene både sammen og hver for seg. Det er vanskelig å gi veldig spesifikk hjelp uten å ha sett hundene. Det kan være du har nytte av å få hjelp av en hundetrener/adferdskonsulent for å legge en plan. Hvis du ikke vet om noen du kjenner og stoler på kan du lete her: https://atferdskonsulenter.no/finn-konsulent/hund
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...