Gå til innhold
Hundesonen.no

Noen som vet om en svensk nettbutikk som selger Back on Track?


MartineH

Recommended Posts

Skrevet

Som tittelen sier, noen som vet om en svensk nettbutikk som selger back on track produkter? Eventuellt noen som er flinke på nettsøk og vil prøve å finne :cool: Trenger ikke levere til Norge, da produktene skal sendes til en adresse i Sverige.

Skrevet

:cool:

Tusen takk, da her jeg bestilt back on track overmadrass til senga mi :o Yey! Må passe på at julegavepengene ikke bare havner i lommeboka og blir brukt på mat.

Skrevet

Her bestilte jeg julegavene til foreldrene mine fra, hansker til mamma og ryggbelte til pappa, pappa har brukt sitt og det fungerte utrolig bra kort tid etter at han tok den på :cool: Blir nok flere bot produkter etterhvert ja!

  • 3 weeks later...
Skrevet

Så det er ikke noe problem å få sendt til Norge?

Jeg lurer litt på det greyhound dekkenet, men er usikker på tykkelsen og om det egner seg greit i kaldt vær. Noen som har prøvd?

Jeg har brukt BOT dekken på mine to nå den siste tiden i kulden.

Da har tempen lagt på mellom -10 og -20, og det er kaldt for oss bergensere :)

I tillegg bruker jeg dekkenet mye i bilen mellom treningsøkter og til/fra tur.

Har varebil så det er kaldt baki der.

Er kjempefornøyd med dekkenet, anbefales :whistle:

Skrevet

Jeg er også kjempefornøyd :whistle: Hun holder godt varmen i det, og skulle det bli for kaldt er det bare å ta et fleecedekken (el) over.

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Hva som er best kommer jo an på deg, og din hunds behov. Jeg brukte et sammenleggbart tøybur. 
    • Hva slags bur bruker dere på utstilling? Eller tralle? Passer Stroller best? Eller tøybur? Eller metallbur? Har du link? Bilder av alt utstyr? Har prøvd litt forskjellig men usikker på hva som er best?
    • Det er veldig stor forskjell på dem. (På norsk skrives forøvrig rasenavn med liten forbokstav) Collie deles i korthår og langhåret, men det er ikke veldig stor forskjell på dem. Begge er myke raser som er avlet et godt stykke bort fra opprinnelsen som gjeterhunder. De er ganske førerorienterte, men krever mindre enn de mest aktive gjeterhundene. De er likevel smarte og aktive, og krever litt mental aktivisering for å trives. Eurasier er en veldig selvstendig rase, kan ha mye jakt, og er krevende å trene og ha løs.  Begge rasene har mye pels, røyter i perioder når de skifter pels, og må børstes regelmessig. Begge rasene har også hatt en del dårlig avl med mye usikkerhet og dårlig mentalitet, men det er lenge siden jeg var aktiv nå så forhåpentligvis har dette bedret seg. Jeg ville uansett vært veldig nøye med oppdretter, foreldrehunder osv.
    • Jeg er interessert i rasene Collie eller Eurasier? Hvordan er de to rasene? Pelsstell? Røyter de mye? Er det mye lyd? Trenbarhet og kan de gå løs ute med lite jakt? 
    • Enig! Heftig lyd er no go for meg også
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...