Gå til innhold
Hundesonen.no

Utstilling STORD 06.11.05 MASSE BILDER!!!!!!!


Kine Helen

Recommended Posts

Skrevet

PHUU.. er dere klare? HER KOMMER SYKT MYE BILDER:)

ett par av Casper i ringen:

resized_1001.jpg

resized_1002.jpg

resized_1005.jpg

resized_1006.jpg

resized_1007.jpg

og noen av speedy:

resized_1003.jpg

resized_1004.jpg

Lite chihuahua treff utenfor:

resized_1009.jpg

resized_1010.jpg

resized_1011.jpg

resized_1012.jpg

Andre chis i ringen:

resized_1013.jpg

resized_1015.jpg

JAPANERE

resized_1018.jpg

resized_1019.jpg

ASTRIX

resized_1020.jpg

resized_1021.jpg

resized_1022.jpg

resized_1023.jpg

resized_1025.jpg

resized_1026.jpg

resized_1027.jpg

resized_1030.jpg

resized_1038.jpg

resized_1039.jpg

resized_1042.jpg

resized_1043.jpg

resized_1044.jpg

resized_1045.jpg

PITO

resized_1046.jpg

resized_1048.jpg

resized_1051.jpg

resized_1052.jpg

resized_1053.jpg

resized_1061.jpg

Og Odin som det ble tatt sørgelig lite bilder av i dag:( :)

resized_1069.jpg

resized_1070.jpg

Noen søte chis:

resized_1071.jpg

resized_1073.jpg

Pudler:

resized_1081.jpg

resized_1086.jpg

puddeltryne?!?:D

resized_1087.jpg

resized_1090.jpg

Samojed valp(`?)

resized_1101.jpg

resized_1102.jpg

Barn og hund:

resized_1103.jpg

resized_1105.jpg

resized_1106.jpg

ene dobberen til en i hundeklubben

resized_1107.jpg

resized_1108.jpg

en ulvehund som lå lett hennsleng i ett bur:

resized_1109.jpg

resized_1110.jpg

MEG venter på gruppa:

resized_1111.jpg

resized_1112.jpg

resized_1125.jpg

en jostein forelska seg i:

resized_1118.jpg

resized_1120.jpg

Div gruppe bilder

resized_1126.jpg

resized_1127.jpg

resized_1128.jpg

resized_1129.jpg

resized_1130.jpg

resized_1131.jpg

resized_1132.jpg

resized_1133.jpg

resized_1134.jpg

resized_1135.jpg

resized_1136.jpg

Meg og Casper i gruppa

resized_1138.jpg

resized_1139.jpg

resized_1140.jpg

resized_1144.jpg

resized_1145.jpg

andre div gruppe bilder igjen:

resized_1147.jpg

resized_1148.jpg

resized_1149.jpg

resized_1150.jpg

resized_1154.jpg

resized_1155.jpg

JEG vil hjem nooooooooooooooo..

resized_1152.jpg

Skrevet

å herregudherregudherregud jeg får helt hetta av de bildene av meg..noe så grusomt!! :oops:

Men ellers fine bilder :) keeeeeeshond!!! Love

Skrevet

Kjempe fine bilder...

Dere var kjempe flinke..

Ååååååååå Tini gidder ikke stå så fint.. Vi øver da, hehe men ser dårlig ut.

Bra jobba alle sammen...

I Tini&Linn sin konkurangse vinner dere ALLE 1 PLASSEN... wwoooow

Skrevet
så fine bilder! :D flink du! hvem var buhunden som var der da? Hihi odin så litt trist ut på de bildene da! :D

Odin var nok litt det, ja! Han fikk nemlig ikke leke/flørte med den søøøte drektige tispen som marit hadde med seg..! :) Han prøvde og prøvde og prøvde - og enten fikk han kjeft av asterix i buret, eller så ble han lagt pent i bakken av meg.. :wink: -litt frustrert fjortis ja! :D

Skrevet
jeg har tatt en brøkdel av bildene.. Calina og Mannen til Lazita som har tatt dem:)

Jeei! Det ble jo noen bra, joo! hehe.... :) Hva heter dobberen du har tatt bilde av,og hvem sin er det ? Jeg så ikke flere dobbere... :?

Skrevet
jeg har tatt en brøkdel av bildene.. Calina og Mannen til Lazita som har tatt dem:)

det var jeg som tok nesten alle gruppebildene Kine :wink:

Skrevet

Jeei! Det ble jo noen bra, joo! hehe.... :) Hva heter dobberen du har tatt bilde av,og hvem sin er det ? Jeg så ikke flere dobbere... :?

det er tipsen til Stig hvis jeg husker rett nå.

Skrevet

Jeei! Det ble jo noen bra, joo! hehe.... :) Hva heter dobberen du har tatt bilde av,og hvem sin er det ? Jeg så ikke flere dobbere... :?

de kom rett etter du var gått .. det var svenn christer som kom med henne.. han skulle delta i BIS finalen eller noe slikt med en annen Dobber...

Skrevet

Javel? Jeg visste ikke han hadde flere helkuperte enn den galne brune de har kvittet seg med...

:)

Synd at jeg gikk glipp av ham! Har ikke snakket med ham siden i sommer. :)

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Hvordan ser deres morgenrutiner ut med valp/hund før dere skal på jobb? Ønsker å høre litt hva andre gjør. valpen vår våkner som regel mellom 06-06.30. Vi tar han da ut i ca 15 min slik at han får gått på do, når vi kommer inn igjen så leker vi litt og trener på kommandoer før han får frokosten sin, så er det litt ut på do igjen før vi går inn, får litt hjernetrim og så er det inn i valpebingen når vi reiser på jobb. Hvordan legger dere opp starten av dagen deres?
    • @Carro92 kan kanskje tipse om noen? Jeg kommer ikke på noen akkurat nå, men har jo møtt noen i tiden jeg var aktiv i hundesport, så mulig det dukker opp noen navn etterhvert.
    • Hei!  Noen som har erfaring med oppdrettere av Whippet på Østlandet som avler robuste og stødige valper? Som har mye (eller mest) fokus på mentalitet, gemytt og personlighet? (Som kanskje ikke bare lar deg velge den valpen du selv vil, men som prøver å matche personligheter?) Eller er ikke dette vanlig blant whippet?   Spør fordi vi er et hjem med barn, og ikke planlegger utstilling.    På forhånd takk for svar😊 
    • Det er nok en helt normal valp dere har. Det er mye arbeid og tålmodighet, og faser man må gjennom, rett og slett.
    • Vi har møttes ute å gått sammen på litt avstand før de har fått lov til å være løse og leke sammen. Han er ikke spesielt interessert i andre hunder. kan legge til at han er en hun med litt lite tegn. Går fra null til hundre. Han kan ligge å sove og Bergan våkner er det første han gjør å bite, og da voldsomt og ikke kose biting. Vi har ofte skjønt at dette er et tegn på at han må på do og prøver å ta han ut før dette skjer. Vi prøver også å få lagt han, avledet han før han blir overtrøtt, med noe varierende hell. Som sagt går han fra 0-100 når det først starter. vi har vært hos dyrlege og utelukket at det er noe galt. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...