Gå til innhold
Hundesonen.no

Ingenting virker


Recommended Posts

Skrevet

Jeg får ikke multiqoutet. Ikke lagt inn bilder og ikke brukt smileys.

Hva skjer???!!

Alt fungerte fint helt til for noen dager siden.

Skrevet

Jeg har akkurat samme problem. Ingen av knappene med innsetting av linker, bilder, smileys osv fungerer. Kan heller ikke multiquote, og eksterne linker åpner seg i samme vindu.

*Sutre*

Skrevet

Forumet fungerer 100% i IE8.

Så da kan jeg ikke hjelpe deg, det må være noe på din PC.

Hmmm... Lurer på hva det kan være da. Vet du om hvilke program som kan påvirke på en slik måte?

Skrevet

Og i dag fikk jeg samme problemet. Multisitering, smiley, kursiv, bilde, link osv osv knappene funker ikke overhode.

Har Mac og bruker Safari. Alt funket i går liksom..

Skrevet

Og i dag fikk jeg samme problemet. Multisitering, smiley, kursiv, bilde, link osv osv knappene funker ikke overhode.

Har Mac og bruker Safari. Alt funket i går liksom..

Tror det var noe med maskinen min. Har satt hele maskinen tilbake til fabrikkinnstillingene.

Bare rot :yawn:

Skrevet

Tror det var noe med maskinen min. Har satt hele maskinen tilbake til fabrikkinnstillingene.

Bare rot :yawn:

Maskinen min er 1mnd gammel, er liksom ikke så mye å stille tilbake.

Skrevet

Og nå har jeg fått dette problemet.. Alt var i orden i går. Nå er alt kluss. Bruker Firefox. Har ike lastet ned noe eller gjort noe spes med pc'n siden jeg var inne her i går.

Skrevet

Og nå har jeg fått dette problemet.. Alt var i orden i går. Nå er alt kluss. Bruker Firefox. Har ike lastet ned noe eller gjort noe spes med pc'n siden jeg var inne her i går.

Det samme skjedde her også for et par dager siden, men det gikk over etter noen timer.

Skrevet

Det skjedde her hos meg også, og varte i flere dager. Ga seg ikke før jeg slettet all historikk i nettleseren. Da fikk jeg tilbake smileyene og multiquotene :icon_confused:

Nå må jeg bare legge inn alle linkene jeg vanligvis bruker, igjen... Bookmarks er jo for pyser :wub:

Skrevet

Safari er enda ikke frisk hos meg.

Noen som har noen tips? Det vanskeligste er egentlig å være uten smilefjesene, er jo ikke så lett å vise ironi mm i diskusjoner uten.

Skrevet

Nå måtte jeg logge meg inn via safari bare for å sjekke om det er safari eller noe annet som lager krøll hos Jeanette. Alle :banana: går :banana: hos meg. Ute er det :banana::banana:

Skrevet

Jeg har også samme problemer med smileys og multiquote (mulig andre ting også, men ikke sjekket). Bruker også firefox og har ikke hatt noe problem med andre ting enn akkurat dette...

Skrevet

Nå måtte jeg logge meg inn via safari bare for å sjekke om det er safari eller noe annet som lager krøll hos Jeanette. Alle :banana: går :banana: hos meg. Ute er det :banana::banana:

Hva **** kan det være da? Maskinen er jo ca litt over 1 mnd gammel og har ikke fått med meg at jeg har oppdatert noe ting på den?

Skrevet

I dag er smiley'ene tilbake hos meg også! :banana: Ikke prøvd å multiquote i dag, men skulle ikke forbause meg om det også var ok nå! Pussige greier dette! Merker ikke noe andre steder enn akkurat her inne så må vel nesten være her problemet ligger...? :banana:

Skrevet

Nå har jeg det samme problemet igjen, etter at alt har fungert finfint og uproblematisk i nesten en uke. Det MÅ da være noe med sonen, det kan da ikke være nettleseren/datamaskinen til alle oss som har/har hatt problemene?

Har forøvrig ikke gjort noe annerledes siden jeg var pålogget med min maskin i går, bruker firefox.

Skrevet

Samme skjedde her.. Men dette var bare i går - nå er alt bra igjen. :banana:

Bruker Opera.

Edit: Jeanette, det er jo mulig du bare må vente..? evt. restarte dataen, men det regner jeg med du allerede har :banana: Merkelige greier :banana:

Jaaa den har nok vært av og på noen ganger iløpet av denne uken :banana:

Får håpe at det brått bare fikser seg igjen da, for jeg forstår ikke hva som er forsjellen på Mac'en fra forje uke til den neste *forvirra*

Skrevet

Som en motvekt til alle disse "sytepavene" (:P) så sitter jeg på mac, bruker Firefox og har verken hatt eller har noen av disse problemene.

Det er nå ikke får å klage jeg (iallefall) skriver det, :) Jeg lurer seriøst på hva jeg skal gjøre!?

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
    • Da ville jeg jo ha byttet madrass, men kanskje ventet til du har fått litt mer kontroll på problemet. Det er veldig mange ting som spiller inn her. Aktivitetsnivå og hverdagslydighet generelt, får hundene det de trenger av aktivisering og trening, har de grunnleggende hverdagslydighet inne, osv.  Når de har lært seg at det hjelper å begynne å bjeffe midt på natten er det nok en større jobb å snu det, men ikke umulig. En mulig måte å trene de til å sove et annet sted er å legge en madrass i nærheten der og sove i samme rommet, men adskilt med grinder. Det forutsetter først at de er trygge og slapper av i sengene sine i utgangspunktet. Dette krever masse trening av hundene både sammen og hver for seg. Det er vanskelig å gi veldig spesifikk hjelp uten å ha sett hundene. Det kan være du har nytte av å få hjelp av en hundetrener/adferdskonsulent for å legge en plan. Hvis du ikke vet om noen du kjenner og stoler på kan du lete her: https://atferdskonsulenter.no/finn-konsulent/hund
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...