Gå til innhold
Hundesonen.no

Bilder fra treff i Nesparken


TonjeRA

Recommended Posts

Skrevet

Var kjempe koselig i dag, selvom nesten ingen møtte opp...Var moro å hilse på Brumle-gutten og greier! Trur han og Ailo ble ordentlig gode venner! :) Vi gleder oss til flere treff seinere...

her kommer noen av bildene fra i dag :D

Moro med kongen til Ailo

SDC11317.jpg

Ser ut som Ailo får seg et skikkelig slag i hue :icon_confused:

SDC11315.jpg

En noe stolt Ailo med leika si

SDC11312.jpg

Brumle mtte ta en pause for å drikke litt vann

SDC11310.jpg

Alle tre hundene koser seg

SDC11308.jpg

Treffets store dronning, Kita! :)

SDC11306.jpg

Kita og Ailo ser på hunden på andre siden av parken

SDC11364.jpg

Ikke lett å få alle tre til å sitte pent gett

SDC11350.jpg

SDC11349.jpg

Ailo stiller seg opp

SDC11345.jpg

En sliten Kita

SDC11343.jpg

Lille BrumleBassen slapper av i gresset

SDC11340.jpg

Slapper av i sola

SDC11341.jpg

Pinnekamp mellom guttaboys

SDC11337.jpg

Sindre og Kita :D

SDC11334.jpg

Må kose litt også da

SDC11321.jpg

Skrevet

Så ut som dere koset dere selv om d ikke var så mange der da:) Skulle gjerne ha kommet jeg også, men skulle i utdrikningslag så var litt vanskelig;) Jeg blir med neste gang igjen:D

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...