Gå til innhold
Hundesonen.no

Fotokonkurranse uke 29-30


Peers

Recommended Posts

Skrevet

Annen hver uke kommer det et nytt tema og det vil bli satt opp avstemning på forrige to ukers tema. Senere (vi kommer nærmere tilbake til tidspunkt) vil vi ha en avstemning over alle vinnerbildene, og vinneren der vil bli premiert. Det er med andre ord medlemmene på forumet som kårer vinnerbildet.

  • Det er kun tillatt med ett bilde per deltaker, og det må være du som har tatt bildet ditt
  • Maksstørrelse på bildet er 800x600px/600x800px, bilder større enn dette vil bli slettet fra konkurransen uten varsel
  • Utgangspunktet til bildet er temaet og det må ha noe med hund å gjøre, ut over det står dere fritt til å tolke temaet slik dere ønsker
  • Innleveringsfrist, søndag 26. juli kl 22.00
  • Bildet postes i denne tråden

Tema denne perioden: "Hjelpsom"

Ved spørsmål - send meg pm eller lag tråd i tilbakemeldinger - post ikke annet enn bilder i denne tråden.

Lykke til!

Tidligere vinnere av delkonkurranser:

Uke 17-18 (tema "Våryr"): Belgerguri med dette bildet.

Uke 19-20 (tema "Nasjonalromantikk"): Psycholynx med dette bildet.

Uke 21-22 ("Gull og grønne skoger"): Bjørg Eva med dette bildet.

Uke 23-24 ("Et blikk sier mer enn 1000 ord"): Mari med dette bildet.

Uke 25-26 ("Fritt fall"): høy-fart med dette bildet.

Uke 27-28 ("Hot Dogs"): avstemning her.

Skrevet

Får vel prøve meg med dette bildet jeg da, som vel på sett og vis havner innenfor temaet :ahappy: Her har vi puttet Tuvas hundeseng i vaskemaskinen, og hun var litt opptatt av å passe på at alt gikk riktig for seg der inne. :blink:

3423676102_e728f5d87f_o.jpg

Link til bildet på flickr

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...