Gå til innhold
Hundesonen.no

Hageshoot!


SoppenCamilla

Recommended Posts

Skrevet

Ja, i dag tok meg og Nemi en liten hageshoot før det siste sollyset stakk av! Her er bildurne!

Hund vs en halvkilo frossen VogH

IMG_4270.jpg

IMG_4277-1.jpg

Ser dårlig ut for pølsa!

IMG_4300.jpg

Imens jeg sutrer og er sur for at jeg har mista mellomringene til kameraet mitt kan dere se på liksomnærbilder av blomster

IMG_4309.jpg

IMG_4312.jpg

IMG_4314.jpg

IMG_4318.jpg

Mere Nemi, you say?

IMG_4348-2.jpg

IMG_4350.jpg

IMG_4355.jpg

IMG_4356.jpg

IMG_4360.jpg

IMG_4384.jpg

IMG_4386-2.jpg

IMG_4387.jpg

IMG_4388.jpg

IMG_4391.jpg

Det er flere bilder i bloggen! Og bloggen finner dere i banneret. :D

Skrevet

Nemi er kul! På hundepensjonatet jeg jobber på i arbeidspraksisen har de en boxervalp/unghund. Bedårende liten kenguru. :flowers:

Skrevet
FIIINESTE Nemisen! :flowers:

Hun ser så herlig tullete ut! Tar du henne med på den roadtrippen?

Ho er det og! :ahappy: Jeg hadde ikke planer om å ta henne med på roadtripen nei, men jeg kan høre med Marthe. Det blir nok kanskje litt mye bil, selv om Nemi elsker å kjøre bil.

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Håper på det. Behandler er iallefall positiv, jeg blir litt negativ merker jeg basert på tidligere erfaring. Men det er positivt at hun ikke halter eller noe sånt og tilsynelatende bygger fin og jevn muskulatur og ifølge behandler er myk og fin med god bevegelsesfrihet i ledd. 
    • Artig med rykk-og-napp-voksing😬 Håper vondt'er er forbigående🤞
    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
    • Det er hundrevis av hunderaser, så det er litt av en jobb å liste alle. I prinsippet er kanskje myndene de mest krevende fordi de er selvstendige, egenrådige og har høyt jaktinstinkt. Men det er også individuelt.
    • Hvilke hunderaser er vanskeligst å ha løse utenom båndtvangen? Sikkert de med mye jakt. Men hvilke?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...