Gå til innhold
Hundesonen.no

17 mai i trondheim!


Kristiin

Recommended Posts

Skrevet

Jeg burde vel egentlig ha fått med meg borgertoget... Du tok ikke tilfeldigvis bilder fra barnetoget (Kattas fantastiske versjon av "Fairytale" for eksempel) eller russetoget?

Fine bilder, forresten. :whistle:

Skrevet
Jeg burde vel egentlig ha fått med meg borgertoget... Du tok ikke tilfeldigvis bilder fra barnetoget (Kattas fantastiske versjon av "Fairytale" for eksempel) eller russetoget?

Fine bilder, forresten. :whistle:

Fikk ikke tatt noen bilder av barnetoget nei, for jeg gikk selv i det :aww: Men det var en del i borgertoget som også sang fairtyfale!

Hadde tenkt og få med meg russetoget, men jeg var så sliten i føttene at jeg dro hjem litt før fire, så fikk desverre ingen bilder av russene nei...

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Dyrebutikker har som regel dette.  Ville begynt med ørepudderet.  Hvis du har en smal pinsett, kan du bruke det istedenfor veneklemme.
    • Er det det samme hvor jeg kjøper sånn tang? Ja hvis det hjelper så er det verdt det men var redd å kjøpe enda en ting som ikke blir brukt. Hehe😉
    • Ja mente røytefri hund.
    • Dette har funket i alle år for meg og mine hunder.  Det er spesielt viktig for røytefrie hunder, der pelsen er mye finere og glattere enn andre pelstyper.  Ørepulveret gjør at hårene i ørene blir "trå" så det blir lett å få tak i dem og alle mine (har og har hatt mange) godtar dette. Det er viktig å få tak i de innerste hårene ellers kan det bli klumpete og da er det vanskelig og tar tid å få ut. Det er aldri feil å bruke hjelpemidler som er helt ufarlig og gjør jobben lettere.  Mindre plagsomt for hunden.
    • Det er vel nyttig uansett hva slags pels hunden har vil jeg tro. Du skrev i startinnlegget at du har en "ikke røytefri hund"? Mente du omvendt? Det er jo stor variasjon i pelstype på hunder som ikke røyter også, men uansett må jo ørene nappes.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...