Gå til innhold
Hundesonen.no

Det er forskjell på folk...


PsychoLynx

Recommended Posts

Skrevet

Bridie og Ero fikk kose seg med bein i går.

06040906.jpg

06040905.jpg

06040904.jpg

06040902.jpg

Så mens Bridie koste seg med DETTE:

06040903.jpg

Fikk Ero dette...

06040907.jpg

06040908.jpg

06040909.jpg

Ja, jeg vet jeg er slem og gjør forskjell på dem. Men jeg har altså KUN et stort bein! Jeg trenger fler... :)

Skrevet

Du får bare begynne å sage og dele det store i to like store deler, burde ikke gjøre slik forskjell på dem :)

Ser ut som de koser seg ;)

Skrevet

Det er vel helst du som skjer forskjellen :) Så lenge de har et bein er de vel fornøyde?!?

Hør med en elgjeger eller tre når høstjakta kommer igang, de gir gjerne bort beina til elgen, og da kan du fryse ned om du vil spare litt lenger utover året!

Skrevet

Jeg stod og halte og dro i det store beinet for å prøve å knekke det i kneleddet, men nope. Det funka ikke ;)

Men joda, de koste seg da begge to.

Skal få tak i flere bein nå. Ville ikke ta med fler før jeg visste om Bridie klarte å spise det uten å spy det opp igjen. Men skal nok hamstre fler ja. Får på slakteriet oppe ved Hanne-oppdretter :)

Skrevet
Synes den frøknen din kledde rosa t-skjorte forresten.

Hehe, ja det gjør hun virkelig! Bare vent til neste Vi Med Hund nr du.. Der er det treningssenter spesial :wub:

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Håper på det. Behandler er iallefall positiv, jeg blir litt negativ merker jeg basert på tidligere erfaring. Men det er positivt at hun ikke halter eller noe sånt og tilsynelatende bygger fin og jevn muskulatur og ifølge behandler er myk og fin med god bevegelsesfrihet i ledd. 
    • Artig med rykk-og-napp-voksing😬 Håper vondt'er er forbigående🤞
    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
    • Det er hundrevis av hunderaser, så det er litt av en jobb å liste alle. I prinsippet er kanskje myndene de mest krevende fordi de er selvstendige, egenrådige og har høyt jaktinstinkt. Men det er også individuelt.
    • Hvilke hunderaser er vanskeligst å ha løse utenom båndtvangen? Sikkert de med mye jakt. Men hvilke?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...