Gå til innhold
Hundesonen.no

Besøk av Zira


Maria

Recommended Posts

Skrevet

I helgen hadde vi besøk av Zira og Silje. Tok noen bilder med mobilen, så de er ikke så veldig bra, men det får funke :P Hundene hadde det kjempemoro, og de går veldig fint sammen, selv om Chessea er ganske plagsom til tider.. :P Og de er snart like høye :-o

Chessea venter på at Zira skal komme.. "Du SAA de skulle komme snart jo!"

hst200511550hz.jpg

10 minutter senere.. "åh... nå da.. kommer de NÅ?"

hst200503114nq.jpg

Nå bagynner jeg å bli ganske lei faktisk...

hst200502229vf.jpg

Da tygger jeg bare litt på denne så lenge da...

hst200508331xq.jpg

NÅ hører jeg dem! Endelig!

hst200502328nx.jpg

Når vi endelig møtes.. :D

hst200506997jx.jpg

Er ikke vi flinke å slappe av sammen? Legg merke til at Chessea har stjålet Silje sin tannbørste.. :P

hst200505220qa.jpg

Snart like store ...! :-o

hst200507330ch.jpg

Vi kan til og med dele mat!!

hst200507009wk.jpg

Så dro vi på skogtur.

hst200511112fj.jpg

Godbiter må alltid være med!

hst200503445kq.jpg

SE så søt Zira er med musefletter OG REFLEKSVEST!

hst2005002227mg.jpg

Fiiine Zira..!

hst200508990bi.jpg

Badenymfene er i gang!

hst200500535ef.jpg

To portisromper på vei hjem.

hst200505556mj.jpg

Men så var vi endelig hjemme igjen. Silje, Zira og Chessea slapper av i senga. Luringene.

hst200509662fe.jpg

Og til slutt, en liten Chesseapote..!

hst200504440be.jpg

Skrevet
søte hundene :D  

Men dere kunne sagt fra til meg når dere var på åmotdammen da, jeg bor jo bare 15min. unna!!!

Ja, vettu. Jeg tenkte på det at vi kunne ha ringt deg. Men det ble ved tanken. Det var klokka 12 på morgenen, så.. Men vi skal huske på det til neste gang! :P

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...